ENDEFRRUPLNLSPIT

Užijte si Danielu Šinkorovou na vánočním koncertu orchestru Václava Marka

Daniela Sinkorova

Přijďte se po třetí adventní neděli naladit na blížící se svátky na velký Vánoční koncert Václava Marka a jeho orchestru, ve kterém bude zpívat skvělá Daniela Šinkorová. Koncert pro vás Město Frýdlant připravilo na pondělí 12. prosince 2022 v městském kině. Začne v 19.00 hodin po uvítacím drinku. Vstupenky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru v přízemí radnice nebo na www.evstupenka.cz. Vstupné na tento exkluzivní vánoční koncert je 350 korun do přízemí a 300 korun na balkon. Vánoční koncert 2022 přinese vedle domácích šlágrů a celosvětově známých a osvědčených evergreenů také oblíbené vánoční písně a skladby včetně nejkrásnějších klasických českých koled.

Hlavním hostem koncertu bude herečka, zpěvačka, tanečnice a moderátorka, držitelka dvou cen Thálie a dvou cen TýTý, Daniela ŠINKOROVÁ.

Jako vokální sólisté vystoupí Kamila NOVOTNÁ (herečka a zpěvačka Divadla Semafor, s orchestrem spolupracuje od roku 2012) nebo Lenka ŠVESTKOVÁ (absolventka Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a studentka Pedagogické fakulty UK) a Filip HOŘEJŠ (kromě muzikálů se věnuje částečně opeře, činohře, studiovému nahrávání, učí herectví a vystupuje s různými orchestry) nebo Pavel ŠVESTKA (zpěvák, houslista a pedagog, absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, působící v řadě hudebních seskupení různých žánrů např. swing, jazz, country, lidovka, irská hudba i opera).

Moderátor programu Dr. Milan MAREK je velký milovník Osvobozeného divadla, Divadla Semafor a Divadla Járy Cimrmana. Láska k mluvenému slovu ho dovedla k působení v Českém rozhlase, divadle Semafor, ansámblu Blue Star a Orchestru Václava Marka.

Neváhejte a zakupte si vstupenky na tento vánoční koncert včas.
VaclavMarekOrchestra
22.11.2022 11:14:54 | přečteno 528x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load