ENDEFRRUPLNLSPIT

Setkání s občany v Bělíkově ulici

SSO Bělíkova 1

V pondělí 2. května 2022 proběhlo v prostorách jídelny v základní škole v Bělíkově ulici předposlední Setkání s občany v terénu se starostou a místostarostou města tohoto roku. Vedení Frýdlantu s občany řešilo nejčastěji veřejný pořádek, chybějící lavičky, městskou policii nebo dětská hřiště. Hovořilo se také o revitalizaci sídliště v Lesní ulici, která je v příštích letech v plánu. 

"Účast tentokrát nebyla příliš vysoká, přišla necelá desítka občanů, námětů ale padlo spousta. Diskutovali jsme hodinu a půl a řešili jsme vše, co místní na sídlišti trápí. Zapsali jsme si také několik podnětů, díky kterým můžeme místním život zpříjemnit. Například venkovní sušáky na prádlo nebo nové lavičky v místech, kudy chodí a kde by si po cestě rádi odpočinuli," říká místostarosta Frýdlantu Dan Ramzer. 

"Konkrétně jsme řešili městskou zeleň, parkování, veřejný pořádek, současné a budoucí fungování  Městské policie Frýdlant a taky třeba dětská hřiště. Jsme rádi, že za námi lidé s podněty stále chodí a že jim můžeme věci vysvětlit nebo jim s tím, co je trápí, pomoci," dodává starosta Frýdlantu Jiří Stodůlka. 

Poslední setkání s občany v terénu proběhne v rámci stejnojmenné akce ve středu 4. května 2022 na rozhledně. Začíná opět v 18.00 hodin.

SSO Bělíkova

SSO Bělíkova 1

SSO Bělíkova 1

 
SSO Bělíkova 2

SSO Bělíkova 2

 
SSO Bělíkova 3

SSO Bělíkova 3

 
SSO Bělíkova 4

SSO Bělíkova 4

 
SSO Bělíkova 5

SSO Bělíkova 5

 
SSO Bělíkova 6

SSO Bělíkova 6

 
 
3.5.2022 11:16:42 | přečteno 757x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load