ENDEFRRUPLNLSPIT

Biograf senior má ve Frýdlantě úspěch. A nejen u seniorů

Bambitka_2_3

Biograf senior, který od března 2022 pořádá Město Frýdlant nejen pro seniorské návštěvníky dvakrát do měsíce, se setkal s úspěchem. Jeho promítání je připraveno vždy první a třetí neděli v měsíci od 10 hodin za zvýhodněné vstupné 70 korun. A lidé si v tento čas do kina cestu nacházejí. Zatím nejúspěšnějším snímkem Biografu senior bylo promítání filmu Jizerské hory, na které dorazilo na osm desítek návštěvníků. Divácky úspěšné jsou ale i komedie nebo pohádky. A to nejen u seniorů.

"Velmi nás těší, že si Biograf senior nachází u diváků své místo. Snažíme se do něj vybírat filmy, které jsou oblíbené nebo které mohou návštěvníkům něco dát. Radost, pobavení, poučení. Během posledního měsíce a půl jsme v tomto duchu pro seniorské promítání připravili komedii Srdce na dlani, snímek Jizerské hory a pohádku Tajemství staré bambitky 2. Dohromady na ně přišly téměř dvě stovky návštěvníků. Seniorů, dospělých i dětí, protože Biograf senior není určen výhradně seniorům. Zvýhodněného vstupného mohou využít všichni návštěvníci," říká vedoucí Městského kina Frýdlant Jan Plíšek. 

Projekt Biografu senior tak bude pokračovat. Na květen si kino na nedělní promítání připravilo na 1. května českou novinku Mimořádná událost a na 15. května detektivku podle knihy Agathy Christie Smrt na Nilu. Tu bude kino promítat v původním znění s titulky. Vstupné na oba filmy bude opět 70 korun. 

kino senior květen

biograf senior Bambitka

Bambitka_2_1

Bambitka_2_1

 
Bambitka_2_2

Bambitka_2_2

 
Bambitka_2_3

Bambitka_2_3

 
Bambitka_2_4

Bambitka_2_4

 
Bambitka_2_5

Bambitka_2_5

 
Bambitka_2_6

Bambitka_2_6

 
 
19.4.2022 11:26:32 | přečteno 301x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load