ENDEFRRUPLNLSPIT

Starosta Frýdlantu poděkoval strážníkům Městské policie Liberec

Výroční porada MP 5

Za službu na vysoké úrovni ve městě Frýdlant poděkoval ve čtvrtek 5. března 2020 starosta Frýdlantu Ing. Dan Ramzer strážníkům i vedení Městské policie Liberec. Učinil tak u příležitosti pravidelné výroční porady Městské policie Liberec, která se uskutečnila v zasedací místnosti liberecké radnice. Během porady liberecká městská policie hodnotila uplynulý rok a projednávala, co přinese rok letošní. Ve vztahu městské policie Liberec k Městu Frýdlant v něm dojde k výrazné změně. Od dubna bude totiž liberecká městská policie kvůli chybějícím strážníkům ve Frýdlantu sloužit jen polovinu doby, než tomu bylo doposud. 

"K dobré kultuře každé společnosti patří to, že dokáže poděkovat svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci. My tohle děláme jednou ročně, i když není při našem nepřetržitém provozu úplně jednoduché všechny zaměstnance dostat v jeden den a v jednu hodinu na jedno místo. Nicméně takovéto setkání s našimi strážníky a zaměstnanci je pro nás důležité. Hodnotíme uplynulý rok, co se nám povedlo, nepovedlo a říkáme si, co nás čeká v tomto roce," říká ředitel Městské policie Liberec Mgr. Ladislav Krajčík. 

Během setkání na radnici také Městská policie poděkovala za práci všem zaměstnancům a ocenila ty, kteří jsou ve službě už 20 a 25 let. "Tito lidé věnovali Městské policii Liberec a Městu Liberec velkou část svého života a za to jim patří velký dík," dodal ředitel městské policie. 

"Za pozvání na tuto pracovní poradu děkuji, stejně jako za to, že můžeme s Městskou policií i nadále spolupracovat. I když v menším rozsahu než dřív. Věřím, že to na bezpečí ve Frýdlantu nebude mít velký dopad. Teď nás čeká plánování služeb libereckých strážníků ve Frýdlantě pro první měsíc omezené služby," říká starosta Frýdlantu Dan Ramzer. "Už teď je jasné, že služby nemohou být pravidelné, ale spíše musejí být nepravidelně pravidelné. Aby ti, kterým jsme trnem v oku dopředu nikdy nevěděli, v jaký čas ve Frýdlantě ten který den budeme. Věřím, že se nám postupně ve spolupráci s Městem Frýdlant podaří najít optimální vzorec pro výkon služby a jsme připraveni reagovat na jakékoli požadavky města," uzavírá ředitel Městské policie Liberec Ladislav Krajčík.

Věrnostní ocenění 20 let služby pro Městskou policii Liberec:

insp. Martin Torák
insp. Ludmila Chládková
prap. Vlasta Pešková

Věrnostní ocenění 25 let služby pro Městskou policii Liberec:

ml. insp. Josef Popovič
ins. Luděk Svoboda
prap. Pavel Henzl
prap. Martin Veselý

Poděkování za příkladnou práci pro Městskou policii Liberec:

ml. insp. Jiří Kolář
Bc. Veronika Štrynclová

Povýšení na hodnost vrchní paporčík:

prap. Jiří Jaworski

Výroční porada MP

Výroční porada MP 1

Výroční porada MP 1

 
Výroční porada MP 2

Výroční porada MP 2

 
Výroční porada MP 3

Výroční porada MP 3

 
Výroční porada MP 4

Výroční porada MP 4

 
Výroční porada MP 5

Výroční porada MP 5

 
Výroční porada MP 6

Výroční porada MP 6

 
 
5.3.2020 15:41:56 | přečteno 1063x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load