ENDEFRRUPLNLSPIT

Přijďte 10. února na herecký koncert Martina Stránského

Enigma variace

Herecký koncert Martina Stránského a Jana Maléře slibuje v pondělí 10. února 2020 ve Frýdlantu divadelní představení Enigmatické variace, aneb láska až za hrob. Tato detektivní komedie současného francouzského spisovatele E. E. Schmitta začne v Městském kině Frýdlant v 19.00 hodin. Martin Stránský byl za postavu spisovatele Abela Znorka v tomto představení nominován na Cenu Thálie.

Proč byste si neměli nechat právě tohle představení ve frýdlantském kině ujít? 
Dr. House, primář Kovář z "Ordinace", podmanivý hlas, chlapská image a charisma... Především divačky vábí na představení herecká osobnost - Martin Stránský.
Krimikomedie Enigmatické variace je však atraktivní nejen divácky, ale i umělecky - jde o brilantně chytrý a vtipný text nejhranějšího a nejcitovanějšího francouzského autora současnosti. 

A o čem hra je?
Detektivní komedie Enigmatické variace odhaluje tajemství mezi dvěma muži a nepřítomnou ženou, většinou s humorem. Někdy ale i s puškou v ruce. Spád nevšedního dialogu napíná, mrazí i baví. A navíc překvapuje. Inteligentní, vtipný text, plný nenadálých zvratů a tajemství vás brzy vtáhne a ozřejmí vám, proč je E. E. Schmitt nejhranějším francouzským autorem tohoto tisíciletí. 

Vstupné na představení je 200 korun do přízemí, 180 korun na balkón. 

Vstupenky lze zakoupit v Turistickém informačním centru v přízemí radnice nebo přes portál evstupenka.cz.


29.1.2020 11:48:47 | přečteno 332x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load