ENDEFRRUPLNLSPIT

Sobotní zábava pro nezbedné ratolesti a odpočinek pro jejich doprovod

FSB_2018_23

Milé děti, vážené maminky i tatínkové, babičky i dědečkové,
připravili jsme pro vás přehled o oslavách Dne dětí, které se letos konají v sobotu 1. června 2019 po celém Frýdlantském výběžku.


Tyto programy bývají tradičně velmi povedené, zábavné a hlavně pohodové. Navíc by měl být letošní Den dětí prosluněný, takže děti mohou počítat také se spoustou vodní zábavy s dobrovolnými hasiči.

Bílý Potok

Bílý Potok pořádá dětský den ve formě „Cesty plné překvapení“, která začíná od 14:30 a končí v 15:30 hodin. „Cesta plná překvapení“ bude směřovat od kopce Kšáďáku a končit bude na hřišti u školy. V 16:30 se pro návštěvníky bude pořádat loutkové divadlo.

Višňová

SRPDŠ  a SHD Předlánce společně pořádají „Cestu pohádkovým lesem“ a „dětský den“. Začátek „Cesty pohádkovým lesem“ bude od 10:00 do 11:00 hodin v Poustce (od obchodu půjdete nahoru). Cílem bude Kulturní dům ve Vísce. V cíli je připravené opékání buřtů, bohaté občerstvení, mnoho dětských soutěží, zajištěn bude i hudební doprovod.

Černousy

Ochotní obyvatelé Černous a hasiči ze Vsi pořádají za podpory Obce Černousy od 14:30 dětský den „Tentokrát s pohádkou“. Dětský den se bude konat v lesoparku v horních Černousích a pro děti bude připraveno mnoho soutěží, tvořivé dílničky, střelnice a překvapení. Na místě samozřejmě nebude chybět občerstvení a hudba.

Kunratice

Obec Kunratice a SDH společně pořádají „Odpoledne plné soutěží a her pro děti“. Začátek bude ve 14:00 hodin v areálu MŠ Kunratice, kde kromě her a soutěží pro děti bude také nachystané posezení a občerstvení pro jejich doprovod.

Nové Město pod Smrkem

Den dětí“pořádá Nové Město pod Smrkem ve spolupráci se SDH od 9:00 hodin na hřišti u sokolovny. Návštěvníci se mohou těšit na občerstvení, divadelní představení, bublinovou show, hry a soutěže pro děti, skákací hrad, výstavu dřevěných hraček, mini ZOO, ukázku vozu Hummer či prodej balónků, popcornu a cukrové vaty.

Milé děti, svůj Den si užijte v plné parádě!

Informace o jednotlivých akcích byly čerpány z oficiálních stránek jmenovaných obcí.


Ilustrační foto: archiv MěÚ Frýdlant
Frýdlant 30/05/2019
Veronika Oláhová, praktikantka OKU


30.5.2019 10:43:51 | přečteno 416x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load