ENDEFRRUPLNLSPIT

Letní kino v Albrechticích si nenechaly ujít více než tři stovky lidí

letní kino 6

Dne 1. 8. se na náměstíčku v Albrechticích konalo již 4. letní promítání konané Osadním výborem v Albrechticích.  Bylo to premiérové promítání bez kinematografu Pavla Čadíka. Jeho roli tentokrát převzala pořádající agentura TS Production, která spolu s Městem Frýdlant stála za možností promítání uskutečnit.

Pořadatelé měli opět štěstí na počasí, i když nebylo velké vedro, nepršelo, nefoukal vítr a tak se mohlo promítat. Letos se na Albrechticích sešla, a to i zřejmě kvůli titulu filmu, největší návštěva po dobu letního kina na Albrechticích. Promítal se film o britské kapele Queen a jejich frontmanovi Freddiem Mercurym - Bohemian Rhapsody.

Akce se odhadem zúčastnilo  kolem 300 až 350 lidí, kteří si již dle zvyku přinesli sebou své stoličky a deky. Zdá se, že se tato akce stala již hezkou tradicí, protože se na ní objevili krom „albrechtických“ i lidé z okolních vesnic a dokonce i z Liberce. Osadní výbor zajistil občerstvení, většinou z vlastních zdrojů, a tak bylo o všechny hosty dobře postaráno. Atmosféra byla velmi příjemná a po skončení filmu se ještě do noci dlouze diskutovalo.

Doufáme, že se příští rok na Albrechticích sejdeme ještě ve větším počtu než letos, a že budeme mít stejné štěstí na výběr filmu jako toto léto.

Závěrem bychom jménem Osadního výboru na Albrechticích chtěli velmi poděkovat starostovi a místostarostovi města Frýdlant, bez jejichž pomoci by se promítání neuskutečnilo.

S přáním hezkého zbytku prázdnin 
Osadní výbor Albrechtice
MUDr. Michal Mrázek

letní kino Albrechtice

letní kino 1

letní kino 1

 
letní kino 2

letní kino 2

 
letní kino 3

letní kino 3

 
letní kino 4

letní kino 4

 
letní kino 5

letní kino 5

 
letní kino 6

letní kino 6

 
 
20.8.2019 12:48:04 | přečteno 302x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load