ENDEFRRUPLNLSPIT

Bez platné vstupenky se do placené zóny Valdštejnských slavností nedostanete

náměstí při VS

Během Valdštejnských slavností 2019 se náměstí T. G. Masaryka a části přilehlých ulic stanou opět placenou zónou, do které nebude možné vcházet bez platné vstupenky na slavnosti. Výjimka nebude činěna ani při požadavku přístupu k bankomatu na náměstí. Do řady ulic bude zakázán od pátku 17. května ráno vjezd. Frýdlant také žádá obyvatele, aby v nich neparkovali.   

Vstup do prostor, kde se budou slavnosti odehrávat, což je hlavně náměstí T. G. Masaryka a část přilehlých ulic, bude bez vstupenky možný jen v omezenou dobu. Vstupné na náměstí se bude vybírat v pátek 17. 5. od 14.00 do 22.30 hodin, v sobotu 18. 5. od 8.00 do 22.00 hodin a v neděli 19. 5. od 8.00 do 15.00 hodin. "V tyto dny a časy bude přístup do placené zóny Valdštejnských slavností umožněn opravdu jen tomu, kdo bude mít platnou vstupenku - náramek. Ten musí být přidělán na zápěstí ruky tak, že nepůjde sundat. V případě, že bude umístěn jinde a jinak, bude vstupenka považována za neplatnou. Je proto třeba myslet na to, že po sundání náramku z ruky se poškodí uzávěr a znovu již nejde na ruku přidělat," vysvětluje za pořadatele Martina Černá, vedoucí majetkosprávního odboru Městského úřadu Frýdlant. Přístup na náměstí nebude umožněn ani těm, kteří si budou chtít pouze vybrat peníze z bankomatu. "Návštěvníci a občané Frýdlantu mohou v době, kdy se z náměstí stane placená zóna, využít bankomat u České pošty v ulici Okružní. Nebo si naplánovat výběr peněz z bankomatu tak, aby ho stihli v době, kdy na náměstí není vstup zpoplatněn,"doplňuje. 

Do placené zóny pak nebudou z důvodu zajištění bezpečnosti návštěvníků i účinkujících vpouštěni psi ani návštěvníci s jízdními koly.

Město bude po dobu konání slavností uzavřeno pro vjezd motorových vozidel, a to od pátku 17. 5. od 6:00 hodin do neděle 19. 5. 2019 do 19:00 hodin. Město Frýdlant žádá občany, aby v době slavností neparkovali svá vozidla v uzavírce. Uzavřeny budou tyto ulice: Mezibranská, Sv. Čecha, Kostelní, Míru, Havlíčkova od křižovatky s ulicí Okružní, B. Němcové, Husova od křižovatky s ulicí B. Němcové, část ulice ČSA, náměstí T. G. Masaryka. Informaci o tom, kde je možné během slavností parkovat, najdete zde


14.5.2019 11:13:13 | přečteno 486x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load