ENDEFRRUPLNLSPIT

V Besedě se gratulovalo jubilantům, už po šestnácté

Setkání s jubilanty 5

Tradiční setkání s jubilanty hostil ve čtvrtek 20. září 2018 opět sál restaurace Beseda ve Frýdlantu. Akce, kterou připravuje město Frýdlant dvakrát do roka, se tentokrát zúčastnilo na šest desítek občanů, kteří v tomto půlroce oslavili nebo oslaví významné životní jubileum.

Z rukou matrikářky Městského úřadu Ivany Spatzierové obdrželi pamětní list, od starosty města Dana Ramzera pak ještě dostali květinu. Oba přidali i gratulaci. "Ke slavnostnímu stolu zveme každého, kdo v daném půlroce slaví 70, 75 nebo 80 let. A pak všechny, kteří slaví každé další narozeniny, tedy je jim 80+," vysvětlila už dříve Ivana Spatzierová. Po obdarování oslavenců následovalo přátelské posezení u připraveného občerstvení. „Během něj jsme si povídali o tom, co je ve městě nového, co se za poslední dobu povedlo, ale i o tom, co seniory tíží. Hovořili jsme o aktuálním vývoji jednání s nemocnicí Frýdlant, o probíhajících i dokončených rekonstrukcích silnic i objektů ve městě, o tom, co se chystá. Dozvěděl jsem se také nějaké podněty, které je třeba vyřešit. Například že je potřeba vyřídit hokejistům, že si na zimním stadionu není kde sednout nebo že nejsou lidé informováni o tom, proč není v ulici Na Nivě asfalt. Dostalo se nám ale také pochvaly za krásně upravený hřbitov, který je podobně jako náměstí vizitkou každého města,“ říká starosta Frýdlantu Dan Ramzer.

Program setkání s jubilanty vůbec poprvé doplnilo vystoupení dětí z pracoviště školky v Bělíkově ulici.

Setkání s jubilanty se v Besedě uskutečnilo už po šestnácté, pravidelně je tady dvakrát do roka konáno od roku 2011, kdy byla Beseda opravena po povodni.

Po skončení programu určenému jen jubilantům a jejich doprovodu pak přišel na řadu program pro širokou veřejnost - Setkání s CelestýnkouTaké tentokrát se ho kromě seniorů z Frýdlantu zúčastnili i ti ze spřátelených klubů v Jablonci nad Nisou a Liberci, dorazilo jich na pět desítek. Společně si užili nejen poslechu oblíbených písniček v podání kapely Celestýnka, ale i tance. Během přestávky pak seniorům předvedly své taneční schopnosti děti ze sportovního tanečního klubu Jiskra Raspenava.

setkání s jubilanty září 2018

Setkání s jubilanty 1

Setkání s jubilanty 1

 
Setkání s jubilanty 2

Setkání s jubilanty 2

 
Setkání s jubilanty 4

Setkání s jubilanty 4

 
Setkání s jubilanty 3

Setkání s jubilanty 3

 
Setkání s jubilanty 5

Setkání s jubilanty 5

 
Setkání s jubilanty 6

Setkání s jubilanty 6

 
Setkání s jubilanty 7

Setkání s jubilanty 7

 
Setkání s jubilanty 8

Setkání s jubilanty 8

 
Setkání s jubilanty 9

Setkání s jubilanty 9

 
Setkání s jubilanty 10

Setkání s jubilanty 10

 
Setkání s jubilanty 11

Setkání s jubilanty 11

 
 
21.9.2018 10:23:03 | přečteno 607x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load