ENDEFRRUPLNLSPIT

Starosta přivítal v obřadní síni 17 nových občánků

Ema N

Mimořádnou účast mělo v sobotu 26. května 2018 tradiční vítání občánků. Do obřadní síně k němu rodiče přinesli všech 17 pozvaných miminek. Jedenáct z nich byla děvčátka, chlapců bylo šest. 

"Stoprocentní účast pozvaných dětí je spíše výjimkou, běžnější je, že s některými dětmi se rodiče nedostaví a dětí, které vítáme mezi frýdlantské občánky je nakonec méně. Tentokrát se ale vše povedlo a mohli jsme mezi občany přivítat opravdu všechny děti, které se narodily v prvních měsících tohoto roku," říká matrikářka Městského úřadu Frýdlant Ivana Spatzierová. 

Mezi miminky tentokrát jasně převládala děvčata, z jmen Anna, Ema a Tobias/Tobiáš. "Rodičům dětí, které vítám, vždycky děkuji, že na sebe zodpovědnost rodičovství vzali. Je to jedna z nejtěžších rolí, kterou budou v životě mít, protože vychovávat dítě tak, aby z něj vyrostl dobrý člověk, je nesmírně náročné. Věřím, že se svého úkolu zhostí zodpovědně, s radostí a s láskou," podotýká starosta Frýdlantu Dan Ramzer. 

Rodičům dětí během vítání předal brožuru Moje dítě a pamětní list, maminkám pak věnoval i květinu. Nejen dětem a jejich rodičům, ale i rodinným příslušníkům v sále pak popřál, aby byl jejich život s nově narozeným miminkem co nejradostnější. 
vítání občánků květen 2018

Amélie

Amélie

 
Anna S

Anna S

 
Anna

Anna

 
Ema

Ema

 
Anežka

Anežka

 
Ema N

Ema N

 
Eva

Eva

 
Ivana

Ivana

 
Jakub

Jakub

 
Kryštof

Kryštof

 
Lucie

Lucie

 
Matyas

Matyas

 
Lucie L

Lucie L

 
Šárka

Šárka

 
Tobias

Tobias

 
Tobias K

Tobias K

 
Tomas

Tomas

 
DSC 2371

DSC 2371

 
DSC 2569

DSC 2569

 
 
31.5.2018 13:08:52 | přečteno 1565x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load