ENDEFRRUPLNLSPIT

SŠHL hostila čtrnáctý ročník turnaje ve florbale Obchodka Cup

obchodka cup 5

Ve dnech 20. a 21. 11. 2018 proběhl na Střední škole hospodářské a lesnické ve Frýdlantě již 14. ročník florbalového turnaje, známý také pod názvem Obchodka Cup. Jako již tradičně patřil první den turnaje základním školám. Celkově se jich zúčastnilo šest, a sice ZŠ Raspenava, ZŠ Stráž nad Nisou, ZŠ Hejnice, víceleté Gymnázium Frýdlant a dvě družstva z pracoviště ZŠ Purkyňova. Mezi chlapci se na prvním místě umístilo družstvo A ze základní školy pracoviště Purkyňova, na místě druhém poté skončil tým ze základní školy ve Stráži nad Nisou a na místě třetím hráči z víceletého Gymnázia Frýdlant. Z dívčích družstev obsadilo první místo družstvo A ze základní školy pracoviště Husova, další v pořadí skončily dívky ze Základní školy Hejnice a na místě třetím se umístil tým B rovněž ze školy v Husově ulici ve Frýdlantu.

Středa a tedy druhý den turnaje, patřila středním školám. Celkově se přihlásilo pět družstev chlapeckých a čtyři dívčí. Bojovaly mezi sebou týmy ze Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant, z pracovišť Bělíkova, Zámecká a Hejnice a z Gymnázia Frýdlant. V chlapecké kategorii se nejlépe umístilo družstvo B z pracoviště Bělíkova, následované na druhém místě družstvem A opět z pracoviště Bělíkova a cenu za třetí místo si odvezlo družstvo chlapců z Gymnázia Frýdlant. Nejlepším střelcem celého turnaje byl poté vyhlášen Jiří Heinzl z týmu Bělíkova B. Z dívčích týmů se nejvíce radovalo družstvo ze Střední školy hospodářské a lesnické ve Frýdlantě z pracoviště Zámecká, následovaná týmem B z pracoviště Bělíkova a na místě třetím družstvem Gymnázia Frýdlant. Nejlépe střílející hráčkou se stala Adéla Finkousová z vítězné sestavy.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem hráčkám a hráčům za to, že hráli fair play, rozhodčím za jejich nestranné rozhodování, organizátorům za bezproblémový průběh celého turnaje a v neposlední řadě i divákům, kteří přišli podpořit své týmy. Vítězové si odnesli pohár, diplomy a různé ceny, které do soutěže věnovalo Město Frýdlant a SRPŠ SŠHL Frýdlant.  

Michaela Hertlova, SŠHL Frýdlant

Obchodka cup

obchodka cup 1

obchodka cup 1

 
obchodka cup 2

obchodka cup 2

 
obchodka cup 3

obchodka cup 3

 
obchodka cup 4

obchodka cup 4

 
obchodka cup 5

obchodka cup 5

 
 
4.12.2018 12:46:10 | přečteno 536x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load