ENDEFRRUPLNLSPIT

Pochlubte se cukrovím, ve čtvrtek se bude hledat to nejlepší

cukroví

Společenské setkání pro každého, kdo si chce v předvánočním čase poslechnout hudbu, zastavit se nebo si zatančit, připravilo na čtvrtek 13. prosince 2018 město Frýdlant. Na akci nazvané Zábava s vůní cukroví, která začíná v sále restaurace Beseda v 15.00 hodin, pak bude možné i soutěžit. A to s domácím cukrovím. Bude se totiž hledat to nejlepší ze všech. Pokud se ale chcete soutěže o nejlepší cukroví zúčastnit, musíte donést vzorek svého cukroví, který bude tvořen minimálně deseti kousky, od pondělí 10. do středy 12. prosince na matriku Městského úřadu Frýdlant. 

"Každý, kdo má zájem soutěžit o titul nejlepší cukroví, musí ze svého cukroví vybrat to nejchutnější a donést ho od pondělí do středy na matriku, tedy do kanceláře číslo 12 na budově B Městského úřadu Frýdlant. Tady bude jeho vzorek řádně zaevidován a uchován pro potřeby ochutnávání odbornou porotou," říká matrikářka Městského úřadu Frýdlant a zároveň hlavní organizátorka soutěže Ivana Spatzierová. Upozorňuje přitom na to, že každý může soutěžit opravdu jen s jedním druhem cukroví. 

Vyhlášení soutěže pak proběhne v rámci akce "Zábava s vůní cukroví", která je v Besedě otevřená široké veřejnosti. K tanci a poslechu na ní bude hrát kapela Fband. 

ZÁBAVA S VŮNÍ CUKROVÍ, obrázek se otevře v novém okně


10.12.2018 8:44:42 | přečteno 459x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load