ENDEFRRUPLNLSPIT

Obřadní síň rozezní písně Hapky a Horáčka či Evy Olmerové

Válová   Hapková

Nezapomenutelný recitál složený ze známých písní dua Horáček/Hapka, Evy Olmerové i vlastních autorských písní si nenechte ve čtvrtek 22. února 2018 ujít v obřadní síni frýdlantské radnice. Zpívat tu budou v pořadu Půl na půl zpěvačky s nádherným hlasem Naďa Válová a Petra Hapková, která je dcerou slavného zpěváka. Koncert začíná v 18.00 hodin a vstupenky můžete v předprodeji koupit pouze v Turistickém informačním centru v přízemí radnice. 

Jedná se o komornější šansonové vystoupení s klavírním doprovodem Tomáše Impllezzeriho. Tyto dvě dámy s nezaměnitelnými hlasy vám představí nejúspěšnější písně dua Hapka&Horáček včetně posledního čerstvě vydaného singlu Krev a šroubky, nejznámější písně Evy Olmerové a také průřez vlastní tvorbou. Tento recitál má u diváků veliký úspěch, proto neváhejte a přijďte se příjemně naladit.

A kdo že zpěvačky, na jejichž hlas už poté nikdy nezapomenete, jsou?

Zpěvačka Naďa Válová s příjemně sametovým hlasem je často přirovnávána k Evě Olmerové.

Zpívat začala koncem devadesátých let. V roce 2005 dokonce soutěžila v soutěži Superstar a probojovala se mezi posledních 20 nejlepších.

Jejího hlasu si všiml skladatel Petr Hapka, který si Naďu velice oblíbil. V roce 2008 dostala nabídku do projektu pánů Hapka – Horáček Ohrožený druh, která dostala dokonce cenu Anděl za desku roku. Úspěch alba nenechal na sebe dlouho čekat a vznikla i jeho koncertní verze. Dalším projektem, do kterého Naďa Válová dostala nabídku, bylo Kudykam.

Od roku 2010 koncertuje s Hanou Robinson a má nejen svůj program, ale i pořad „S úctou k Evě Olmerové“, kde interpretuje písničky svého velkého vzoru.

Hlas Nadi Válové si můžete poslechnout zde.

Petra Hapková (celým jménem Ursula Petra Keslerová-Hapková je dcerou herečky Zory Ully Keslerové (mj. Fešák Hubert, Řetěz, Líbáš jako ďábel, ....) a hudebního skladatele Petra Hapky.  Od svého dětství se věnovala divadlu a hudbě, od pěti let studovala hru na klavír.

Od svých čtrnácti se intenzivně věnuje zpěvu. Zprvu v punkových a rockových formacích, poté jí ovšem učarovalo blues. Vystupuje v několika hudebních formacích - od komorních souborů až po velké pódiové aranžmá s kapelou. V repertoáru naleznete převážně bluesové skladby, ale i skladby moderních autorů.

S Naďou Válovou pravidelně vystupuje v Balbínově poetické kavárně s pořadem „Půl na půl“. Nyní si tento pořad můžete užít i v obřadní síni frýdlantské radnice. 

Vstupné je 100 korun. 

půl na půl

7.2.2018 10:05:47 | přečteno 778x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load