ENDEFRRUPLNLSPIT

Na promítání kinematografu přišlo do Albrechtic přes 300 lidí

kinematograf 3

Dne 3. 8. 2018 se uskutečnilo na obecním pozemku v Albrechticích již třetí promítání Kinematografu Pavla Čadíka. Tentokrát se promítal dnes již legendární film Pelíšky. A právě možná i výběr tohoto filmu přispěl k tomu, že se letos sešlo na promítání více než 300 diváků.

Bylo velmi příjemné potkat se s lidmi z Heřmanic, Kunratic, Dětřichova, Frýdlantu, Krásného Lesa, Dolní Řasnice, ale i z Liberce, kteří si letošní promítání nenechali ujít. Pro samotné Albrechtice se toto promítání stává již kultovní záležitostí. Proto se místní snaží aktivně zapojit do pořádání této akce, většina sortimentu z prodejního stánku s občerstvením je domácí výroby. A jelikož se akce pořádá na Albrechticích je de facto místním pivem i pivo Albrecht ze Zámeckého pivovaru Frýdlant.

Akci pořádá albrechtický Osadní výbor, který si letos vylepšil projekci filmu rozdáním polárkového dortu se lžičkami z NDR, aby celá akce odpovídala legendární hlášce z filmu Pelíšky.

Osadní výbor Albrechtice by tímto chtěl poděkovat za spolupráci městu Frýdlant, zejména panu místostarostovi Jiřímu Stodůlkovi a také Milanu Götzovi, starostovi Kunratic, bez jehož pomoci by se celá akce Kinotour 2018 na Frýdlantsku neuskutečnila.

Doufáme, že se příští rok u projekce sejdeme znovu a ještě ve větším počtu než letos, kdy bylo parkoviště na Albrechticích zcela plné.

Těšíme se s Vámi na brzkou shledanou a děkujeme za účast v letošním roce.

Osadní výbor Albrechtice

kinematograf v Albrechticích

kinematograf 1

kinematograf 1

 
kinematograf 2

kinematograf 2

 
kinematograf 3

kinematograf 3

 
kinematograf 4

kinematograf 4

 
kinematograf 5

kinematograf 5

 
 
9.8.2018 13:41:10 | přečteno 784x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load