ENDEFRRUPLNLSPIT

Mluvíme do vzdělání, mluvte s námi

foto skupina MAP

Do školy někdy chodil každý, proto není divu, že je mezi námi tolik rodilých odborníků na to, jak má škola fungovat. Většinou však bohužel naše hluboké a zasvěcené odborné analýzy sdílíme jen s nejbližšími rodinnými příslušníky nebo s přáteli v hospodě či při grilování. Znáte to všichni: jen si chcete dojít na nákup pro pár rohlíků a najednou uvíznete před Lidlem se sousedkou v zasvěceném rozhovoru o aktuálních metodách výuky matematiky. (“Ona jim dává moc příkladů! Ale tohleto nebudou v životě nikdy potřebovat. Měla by je učit normální kupecké počty, že jo.”). Pro všechny z vás, kterým leží blaho našeho potomstva na srdci, startuje od září 2018 projekt MAP Frýdlantsko II. Mapujeme v něm, co od škol očekávají žáci a rodiče, se starosty a ředitelkami řešíme, co místní školy potřebují a hledáme na to i finance. Učitelé si vyměňují své zkušenosti s různými výukovými metodami a postupy.

Budeme se setkávat na konferencích, seminářích, pracovních skupinách. Budeme se Vás ptát osobně i v online dotaznících na vaše názory a zkušenosti. Postupně vám představíme různé vychytávky a projekty našich škol z Frýdlantska. Můžete s námi totiž naše školy nejen zkušeně kritizovat, ale i obdivovat, co všechno zvládnou a dokážou.

Chcete-li být u toho, přihlaste se k odběru našeho newsletteru a včas se dozvíte o všech akcích a setkáních. Informace najdete i na webech projektu: www.mapfrydlantsko.cz

Na setkání s Vámi se těší

Anna Randáková a Lucie Winklerová
MAP Frýdlantsko II

logo MAP, obrázek se otevře v novém okně

17.9.2018 9:39:04 | přečteno 363x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load