ENDEFRRUPLNLSPIT

Bláhovi oslavili v obřadní síni radnice zlatou svatbu se vším všudy

Bláhovi 1

Svatba k nerozeznání podobná těm klasickým proběhla v sobotu 10. března 2018 v obřadní síni radnice ve Frýdlantu. Nechyběli svědci, vyměněné prstýnky, slzy dojetí. Přesto nešlo o svatbu klasickou, ale zlatou. Padesát společných let v manželství na ní oficiálně stvrdili manželé Zdeňka a Jan Bláhovi z Dolní Řasnice. 

Manželství uzavřeli Zdeňka a Jan před padesáti lety, 9. března 1968, na stejném místě, tedy na frýdlantské radnici. Během společného života vychovali dvě děti, díky kterým se dnes mohou těšit z pěti vnoučat a od letošního roku i jednoho pravnoučete. Vlastními silami zrekonstruovali a opravili rodinný dům v Dolní Řasnici, ve kterém dodnes žijí společně s rodinou jejich syna.

Přestože jsou již oba důchodového věku, zůstávají aktivní. Cestují, pomáhají synovi ve firmě a zvelebují dům a zahradu. Rádi také navštěvují různé společenské akce. 

Zdeňka a Jan Bláhovi oslavili zlatou svatbu společně se svou rodinou a přáteli. Stále stejnou porci lásky, štěstí a zdraví jim do dalších společných let popřál i starosta Frýdlantu Dan Ramzer a matrikářka Městského úřadu Frýdlant Ivana Spatzierová. 

zlatá svatba Bláhovi

Bláhovi 1

Bláhovi 1

 
Bláhovi 3

Bláhovi 3

 
Bláhovi 4

Bláhovi 4

 
Bláhovi 5

Bláhovi 5

 
Bláhovi 6

Bláhovi 6

 
 
20.3.2018 11:15:43 | přečteno 719x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load