ENDEFRRUPLNLSPIT

Asfaltování omezí v pondělí dopravu v pěti ulicích Frýdlantu

Bezručova ulice

Na sídlišti v ulici Bezručova a v ulicích Dvořákova, Čapkova, Sídlištní a U Potoka omezí v pondělí 3. září 2018 dopravu pokládka nového asfaltového povrchu. Obyvatelé sídliště a jmenovaných ulic musí s komplikacemi počítat po celý den.

"Co se týče sídliště v ulici Bezručova, tam se bude asfalt pokládat na příjezdové komunikaci do sídliště. Vzhledem k tomu, že se jedná o jedinou příjezdovou cestu do a ze sídliště, prosíme obyvatele i návštěvníky o maximální součinnost. Dodavatel by měl v pondělí ráno v 8.00 hodin začít s pokládkou asfaltového povrchu. Předpokládaný čas ukončení pokládky je v cca 11.00 hodin, potom je ale nutné před začátkem užívání nechat povrch vychladnout. Prosíme proto, aby všichni počítali s kompletní uzávěrou komunikace v pondělí 3. září 2018 od 8.00 do zhruba 18.00 hodin a měli své automobily mimo sídliště," říká místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka.

Asfaltování vyfrézovaných povrchů bude pak v pondělí probíhat v dalších časech i v ulicích Dvořákova, Čapkova, Sídlištní a U Potoka. Také tady musí lidé počítat s dopravními komplikacemi, na které je bude upozorňovat dopravní značení.

V příštích týdnech pak bude následovat vyspravení dalších ulic města.

Město Frýdlant děkuje všem dotčeným obyvatelům za pochopení. 
31.8.2018 13:26:42 | přečteno 1246x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load