ENDEFRRUPLNLSPIT

V obřadní síni byli přivítáni noví občánci Frýdlantu

Viktorie

Nově narozené občánky přivítal v sobotu 2. září 2017 ve Frýdlantu v obřadní síni starosta města Dan Ramzer. Za přítomnosti jejich rodinných příslušníků přivítal mezi občany města celkem jedenáct dětí. Převažovali chlapci, kterých bylo osm.  

Spolu s matrikářkou Ivanou Spatzierovou jim předal na památku plyšové hračky, maminkám kytičku a rodiče vyzval k podpisu do pamětní knihy. Tradičně se také mohli vyfotografovat se svou ratolestí uloženou do dřevěné malované kolébky.

Vítání občánků je ve Frýdlantu na programu čtyřikrát až pětkrát za rok. „Celkem přivítáme ročně kolem stovky miminek. V poslední době převažují chlapci,“ podotkla matrikářka. Sobotnímu aktu vévodili Tobiáškové, kteří se sešli dva a také Emičky. I když jedna z nich se píše Emma. 

Starosta města si sobotní setkání pochvaloval. „Bylo velmi příjemné. Miminkům i rodičům přeji spokojený společný život. Maminkám a tatínkům pak chci opět vzkázat, že si jich vážím. Za to, že i v této často nelehké době na sebe berou rodičovskou odpovědnost,“ uzavřel Dan Ramzer.

vítání občánků září 2017

Vojtěch

Vojtěch

 
Ema

Ema

 
Bohuslav

Bohuslav

 
Jaroslav

Jaroslav

 
Emma

Emma

 
Matyáš

Matyáš

 
Jakub

Jakub

 
Viktorie

Viktorie

 
Tobiáš

Tobiáš

 
Lukáš

Lukáš

 
Tobiáš

Tobiáš

 
Vítání společná 1

Vítání společná 1

 
vítání společná 2

vítání společná 2

 
 
5.9.2017 13:14:55 | přečteno 1601x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load