ENDEFRRUPLNLSPIT

Policie žádá o pomoc v případu vloupání do školní jídelny

auto

Neznámý pachatel se minulý víkend vloupal do objektu školní jídelny ve Frýdlantu. Zmocnil se mimo jiné i vozidla Peugeot Boxer, které se ale 15. listopadu 2017 díky všímavým občanům našlo. Policie v souvislosti s tímto případem žádá veřejnost o pomoc.

Liberečtí kriminalisté se zabývají od pondělí 13. listopadu 2017 případem krádeže vloupání do objektu školní jídelny ve Frýdlantu. "Ke krádeži došlo v době od odpoledních pátečních hodin tj. od 10. listopadu do pondělních ranních hodin. Neznámý pachatel vnikl po násilném překonání jednoho z oken do kanceláře jídelny, kde následně odcizil mimo jiné i klíč od vozidla Peugeot Boxer. Za pomocí odcizeného klíče se dále zmocnil uvedeného vozidla v hodnotě 350 tisíc korun, které stálo zaparkováno u objektu jídelny. Jednalo se o vozidlo modré barvy, s reklamními polepy ze všech stran s nápisy "Školní jídelna Frýdlant"," popisuje tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Libereckého kraje por. Bc. Vladimíra Šrýtrová.

Díky spolupráci všímavých občanů se vozidlo podařilo ve středu 15. listopadu v ranních hodinách nalézt odstavené v jedné obci na Frýdlantsku.

Policie přesto prosí veřejnost o pomoc s pátráním. "V tuto chvíli se dále obracíme s žádostí o spolupráci na veřejnost. Liberečtí kriminalisté uvítají jakékoliv informace, či poznatky od občanů kpohybu či výskytu vozidla v době od jeho odcizení tj. od 10. listopadu 14,30 hodin po jeho nalezení v ranních hodinách 15. listopadu. Informace je možné kriminalistům předat prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158  nebo  na kterékoliv policejní služebně," doplňuje policejní mluvčí.

17.11.2017 21:40:32 | přečteno 726x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load