ENDEFRRUPLNLSPIT

Obyvatelé Větrova byli na setkání se starostou a místostarostou dobře připraveni

setkání Větrov 10

Pondělní setkání se starostou a místostarostou Frýdlantu bylo na Větrově ve znamení toku otázek. Obyvatelé Větrova, kteří se s vedením města sešli v místní hasičské zbrojnici, byli dobře připraveni. A nebáli se ptát. Dnes budou mít stejnou možnost lidé v centru Frýdlantu. Další ze setkání se totiž uskuteční v 17.00 hodin v hasičské zbrojnici v Okružní ulici.

Do hasičské zbrojnice na Větrov přišlo v pondělí 20. března 16 občanů. Starostu Frýdlantu Dana Ramzera a místostarostu Jiřího Stodůlku informovali o problémech v okolí, které je trápí. Ať už se jednalo o nezodpovědné pejskaře, kteří nechají své psy znečišťovat hřiště u zbrojnice, nebo o přerostlé stromy či padající kameny u Větrovského potoka. Řešily se také dávno zapomenuté nefunkční propustky. Vedení města se shodlo s obyvateli na tom, že je společnými silami zmapují a opraví. Tak, aby znovu plnily svou funkci.

Občany na Větrově dále zajímalo například to, jak je to s EET u spolků, zda je naděje na vznik průmyslové zóny ve Frýdlantu nebo na obchvat města. Hovořilo se i o blížících se Valdštejnských slavnostech.

Setkávání občanů se starostou a místostarostou Frýdlantu začalo koncem února a proběhlo již na sedmi místech města. Dnes je na programu setkání v centru, poslední se pak uskuteční v pondělí 27. března 2017 v prostorách Zámeckého pivovaru Frýdlant. Také tam začíná v 17.00 hodin.


setkání s občany Větrov

setkání Větrov 1

setkání Větrov 1

 
setkání Větrov 2

setkání Větrov 2

 
setkání Větrov 3

setkání Větrov 3

 
setkání Větrov 4

setkání Větrov 4

 
setkání Větrov 5

setkání Větrov 5

 
setkání Větrov 6

setkání Větrov 6

 
setkání Větrov 7

setkání Větrov 7

 
setkání Větrov 8

setkání Větrov 8

 
setkání Větrov 9

setkání Větrov 9

 
setkání Větrov 10

setkání Větrov 10

 
setkání Větrov 11

setkání Větrov 11

 
setkání Větrov 12

setkání Větrov 12

 
 
22.3.2017 14:57:37 | přečteno 814x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load