ENDEFRRUPLNLSPIT

Hlasujte v soutěži Informační centrum roku pro to frýdlantské

PER3403

Až do konce srpna můžete hlasovat v soutěži "Informační centrum roku" třeba pro to ve Frýdlantě. Je to jednoduché, stačí kliknout sem a potom na zobrazené stránce hlasovat prostřednictvím červeného tlačítka. 

Prestižní anketu „Informační centrum roku“ vyhlásila Asociace turistických informačních center ČR ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku. Z jedné IP adresy je možné dát hlas maximálně jednomu TIC v jednom ze čtrnácti krajů ČR. Hlasovat lze ale i z mobilních telefonů nebo tabletů. Celkem je do ankety zapojeno 422 certifikovaných turistických informačních center. "Budeme rádi, když lidé ve Frýdlantu a ve Frýdlantském výběžku podpoří v anketě právě naše turistické centrum. Snažíme se vždy všem vyjít vstříc a to nejen při poskytování informací o regionu, možnostech trávení volného času nebo ubytování, ale i při prodeji vstupenek nebo jízdenek. A nabízíme toho ještě daleko víc," říká vedoucí Turistického informačního centra Frýdlant Marie Kolářová. 

Turistické informační centrum ve vestibulu radnice je během prázdnin otevřeno denně od 9.00 do 17.00 hodin s půlhodinovou polední přestávkou, která začíná ve 12.00 hodin. Více informací o infocentru najdete zde

PER3410

10.7.2017 11:14:31 | přečteno 730x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load