ENDEFRRUPLNLSPIT

Emeritní policejní důstojníci se setkali se starostou Frýdlantu

emeritní policisté 0

Bývalý policejní prezident, ředitelé a náměstci ve výslužbě navštívili v sobotu 22. dubna 2017 město Frýdlant.  Po ukončení Světového policejního poháru v ledním hokeji pro rok 2017, který se opět konal v Liberci, přijali emeritní policejní důstojníci nabídku, navštívit krásné město Frýdlant.

Průvodcem a organizátorem celé akce byl ředitel policie Krajského ředitelství Liberec plk. Mgr. Vladislav Husák. Policejní důstojníci ve výslužbě, v jejichž řadách byli pánové Jiří Kolář, Bohumil Bezemek, Břetislav Břečka, Antonín Moltaš, Radim Pražák, Jindřich Urban, Petr Želázko, Jiří Vorálek, Jaroslav Jonák, Josef Kutek a Oldřich Zeman, tak měli možnost prohlédnout si malebné město na úpatí Jizerských hor, setkat se se starostou města Ing. Danem Ramzerem a navštívit frýdlantskou radnici.

Úvodního slova se při slavnostním setkání v prostorách frýdlantské obřadní síně ujal ředitel krajské policie plk. Vladislav Husák a následně předal slovo starostovi města Danu Ramzerovi. Ten poděkoval policistům za jejich celoživotní práci a přínos a seznámil je s historií města. Policisty také pozval do městského muzea v druhém patře radnice, kde se sám ujal průvodcovství. Jako poděkování předal důstojníkům policie ve výslužbě drobné upomínkové předměty a dary.

nprap. Bc. Vojtěch Robovský
KŘP Libereckého kraje, tiskový mluvčí

emeritní policejní důstojníci ve Frýdlantu

emeritní policisté 0

emeritní policisté 0

 
emeritní policisté 6

emeritní policisté 6

 
emeritní policisté 2

emeritní policisté 2

 
emeritní policisté 3

emeritní policisté 3

 
emeritní policisté 4

emeritní policisté 4

 
emeritní policisté 5

emeritní policisté 5

 
emeritní policisté 1

emeritní policisté 1

 
 
25.4.2017 21:20:56 | přečteno 2539x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load