ENDEFRRUPLNLSPIT

Zastupitelstvo schválilo rozpočtové provizorium na rok 2017 a podpořilo řadu projektů

frydlant znak 2007 maly

Všech 20 přítomných zastupitelů schválilo ve středu 14. prosince 2016 během svého řádného zasedání rozpočtové provizorium na rok 2017. Rozpočtové provizorium schvaluje Město Frýdlant na konci roku pravidelně.

"Důvod je prostý. Na konci roku nelze vzhledem k řadě okolností jasně určit, jaký je zůstatek finančních prostředků ke konci běžného roku na účtu města. Letos očekáváme, že to bude více jak 40 milionů korun. S těmito penězi se pak vždy počítá v novém rozpočtu, čeká se tak na přesnou částku. Zůstatek je vždy rozdělen na rozpočtovou rezervu ve výši minimálně 10 milionů korun a na částku, která půjde do realizací jednotlivých projektů Města Frýdlant a do organizací města," vysvětlil starosta Frýdlantu Dan Ramzer.

Zastupitelé také schválili během svého zasedání záměr vybudování zázemí budoucího bikrossového areálu ve Strmé ulici a zároveň záměr požádat o dotaci na jeho realizaci ministerstvo pro místní rozvoj. Kladně se vyjádřili také k podání projektu na rekonstrukci chodníků v ulici Novoměstská do dotačního programu Státního fondu dopravní infrastruktury. Schválili také podání žádosti na vybudování multifunkčního atletického hřiště z dotace ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v místě škvárového hřiště nad ZŠ Purkyňova. A schválen byl také záměr projektu "Žijeme tu spolu" na zlepšení podmínek předškolního a školního vzdělávání.

14.12.2016 22:42:28 | přečteno 1080x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load