ENDEFRRUPLNLSPIT

Vyfoťte se s želvou Ninja a zlevněte si vstupenku na předpremiéru filmu!

želva Ninja

Jedinečnou příležitost zlevnit si vstupenku na předpremiéru filmu Želvy Ninja 2 v kině ve Frýdlantě má až do středy 1. června 2016 každý, kdo se vyfotí v ulicích Frýdlantu s maskotem Raphaelem a pošle fotku na facebook kina (https://www.facebook.com/kinofrydlant/). Nebo každý, kdo si objedná dovoz pizzy od Pizza Free.

Předpremiéra filmu Želvy Ninja 2 se bude v kině ve Frýdlantě promítat u příležitosti Mezinárodního dne dětí ve středu 1. června 2016 od 17:30 hodin. "Želvy Ninja jsou legendární a děti baví. I proto jsme u příležitosti jejich předpremiéry připravili pro děti atrakci - městem bude od pátku 27. června do středy 1. června 2016 chodit obří želva Ninja s červenými páskami - Raphael. Každý, kdo se s ním vyfotí a fotku vloží na facebookové stránky městského kina (https://www.facebook.com/kinofrydlant/) získá slevu 10,- Kč na vstupenku/osoba," říká vedoucí kina Petr Gondkovský. 

Kdo Raphaela nezastihne do středečního odpoledne v ulicích Frýdlantu, nemusí smutnit. Želví maskot bude i v kině, takže fotku s ním bude možné pořídit i tam. Jen by zájemci měli dorazit s větším předstihem před začátkem filmu. 

Další možností, jak si zlevnit vstupenku na film o zmutovaných želvách, které milují pizzu, je objednat si dovoz pizzy u partnera akce, Pizzy Free. Ta také připravuje pro všechny návštěvníky snímku přímo v kině jedno překvapení. 

Kupony na slevu na film lze uplatnit v předprodeji na Městském informačním centru Frýdlant a v pokladně kina. Vstupenku za plnou cenu je pak možné si zakoupit i zde

27.5.2016 10:47:25 | přečteno 745x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load