ENDEFRRUPLNLSPIT

Valdštejnské slavnosti mají nové logo, v příštím roce dostanou i nový web

Nové logo mají Valdštejnské slavnosti, které Město Frýdlant pořádá vždy třetí víkend v květnu každý lichý rok. Zdobí ho symbol knírku a bradky odkazující na historickou osobnost Albrechta z Valdštejna. V příštím roce dostanou Valdštejnské slavnosti také novou podobu svých webových stránek.

Hlavním důvodem změny je nutnost přizpůsobit webové stránky moderní době. Současné stránky nepodporují zobrazování na tabletech a mobilních telefonech, což si už dnes nemůžeme dovolit. Připravuje se proto nová verze, která zobrazování na těchto přístrojích umožní. A ruku v ruce s touto změnou samozřejmě kráčí i nový design stránek,“ říká starosta Frýdlantu Ing. Dan Ramzer.

Ještě před samotným spuštěním nových webových stránek vybral přípravný tým Valdštejnských slavností nové logo. „Jeho hlavním motivem je symbol knírku a bradky vévody Albrechta z Valdštejna. Použili jsme ho už na propagační materiály Frýdlantska v projektu Frýdlantsko.cz a chceme se ho držet dál. Tak, aby se propagace města a regionu postupně sjednotila na všech frontách. Aby bylo lidem na první pohled jasné, že informační tabule, leták nebo třeba web má co do činění s Městem Frýdlant a Frýdlantskem,“ vysvětluje vedoucí odboru kultury Městského úřadu Frýdlant Iva Beranová.

nové logo VS

Nové logo Valdštejnských slavností už začíná propagovat slavnosti chystané na rok 2017. V nejbližších dnech bude vidět na automobilu, který je určený k propagaci slavností a který v posledních letech poskytuje Městu Frýdlant generální partner Valdštejnských slavností společnost Autotrend Liberec. Vyjímat se bude i na billboardu a dalších propagačních materiálech slavností, které se budou postupně představovat.

Autorem nového loga je reklamní a grafické studio Toscani z Liberce. Bude také podepsané pod novou podobou webových stánek slavností www.valdstejnske-slavnosti.cz.

Valdštejnské slavnosti se v roce 2017 uskuteční od 19. do 21. května.

5.10.2016 13:27:57 | přečteno 1170x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load