ENDEFRRUPLNLSPIT

Třetí tým extra třídy zve v sobotu do skateparku

Skate2

V posledních dnech školního roku vyvrcholí snažení třetího týmu extra třídy organizované při ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant. Tato skupina dětí se věnovala zútulňování městského skateparku. Děti natíraly protihlukovou bariéru, řešily problém s kamínky pod horolezeckou stěnou vypadávajícími na jízdní plochu skateparku, připravily výkopy pro ukotvení sloupků na slack-line (moderní provazochodectví) i instalované lavičky a nový odpadkový koš. Po jednáním s vedením města také na jejich žádost přibyly ve skateparku dva posilovací stroje a zázemí tohoto sportoviště také oživí nové překážky – rail a fun box (v létě). 

V posledních dnech si ještě přibraly původně neplánovanou aktivitu – přebrousily venkovní posilovnu, která je hojně využívaná a hyzdily ji vulgární nápisy, a přetřely ji novým nátěrem.

Jejich projekt by měl vyvrcholit – pokud bude počasí přát – tuto sobotu 25. června 2016 ve 14.00 hodin, kdy budou návštěvníci skateparku moci shlédnout exhibici na skateboardech, kolech, tanečníky, vyzkoušet si, jak je těžké (lehké?) postavit se na „lajnu“, příp. si zacvičit na nových posilovacích strojích.

Přijďte se podívat, jak vypadá „Skatepark v novém“!

Na všechny se moc těší žáci extra třídy.

skatepark v novem (2)

skatepark obnova

Skate2

Skate2

 
Skate4

Skate4

 
Sloupky

Sloupky

 
Kačírek5

Kačírek5

 
Lavičky1

Lavičky1

 
Stroje

Stroje

 
 
23.6.2016 8:45:26 | přečteno 702x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load