ENDEFRRUPLNLSPIT

Tenisové kurty hostí o víkendu turnaj, jeho součástí bude i rockový koncert a ohňostroj

tenis

Pořádně živo bude o víkendu na tenisových kurtech pod zámkem ve Frýdlantu. Tenisový klub o.s. tam pořádá tradiční celostátní turnaj mužů a žen nazvaný Dial Telecom Cup 20.000 Kč. Probíhat bude od soboty 27. srpna do pondělí 29. srpna 2016. Jeho součástí bude v sobotu večer i rockový koncert kapely Cover Power. 

Turnaj i doprovodný program jsou určeny široké veřejnosti. "Budeme rádi, když si lidé najdou cestu jak na jednotlivá tenisová klání účastníků turnaje, tak na sobotní program. Vstup je zdarma," ujišťuje ředitel turnaje a zároveň frýdlantského tenisového klubu Lukáš Procházka. 

Tenisové mače budou v sobotu i neděli probíhat vždy od 9.00 do 19.30 hodin. "Kromě domácích reprezentantů se na turnaji představí řada hráčů z celé České republiky, mnoho z nich má ligové zkušenostmi. Mezi největší favority se řadí loňský vítěz Lubomír Majšajdr, stabilní člen extraligového družstva LTK Liberec. Ve čtyřhře se představí  například vítěz pardubické juniorky Tomáš Cakl," slibuje Lukáš Procházka. Celkem se do klání zapojí na sedm desítek mužů a žen. 

V sobotu turnaj zpestří od 20.00 hodin koncert kapely Cover Power, který bude pod širým nebem na terase v areálu. Ve 23.00 je pak na programu i slavnostní ohňostroj. 

Nejlepší hráči kromě finančních odměn získají velmi cenné trofeje od společnosti Lasvit.

25.8.2016 8:45:43 | přečteno 885x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load