ENDEFRRUPLNLSPIT

Také Albrechtice mají svůj vánoční strom, rozsvítil se o víkendu

Albrechtice 1

Svůj vánoční strom si v sobotu 3. prosince 2016 rozsvítili také obyvatelé městské části Albrechtice. Při přátelském sousedském setkání zároveň připravili pro děti výtvarné dílničky a po rozsvícení stromku si ještě užili pohádku a příchod Mikuláše, čerta a anděla. 

Většina programu proběhla v sále motorestu Kančí vrch. "Program jsme zaměřili především na děti. Začínal ve 13.00 hodin dílničkami, ve kterých si děti vyráběly svícny z jablek, stavěly sněhuláka Olafa z pohádky Ledové království, malovaly sádrová zvířátka, stavěly soby z dřevěných kolíčků nebo vyráběly vánoční přání. V 16.00 hodin jsme se pak přesunuli k vánočnímu stromu na zrekultivované prostranství za motorestem. Tady došlo na zdobení vánočního stromu a jeho slavnostní rozsvícení za zpěvu koled. A pak už jsme opět zamířili do tepla motorestu na pohádku divadla Spojáček. Program zakončil příchod Mikuláše, čerta a anděla," říká za obyvatele Albrechtic jeden z organizátorů akce Michal Mrázek. 

Celou akci organizoval Osadní výbor Albrechtice, který vyjma divadelního představení akci i zaplatil. Besídky se zúčastnilo 37 dětí. "Díky patří všem dobrovolníkům v Albrechticích, kteří se zajištěním akce pomohli a Městu Frýdlant za finanční příspěvek na divadlo," doplnil Michal Mrázek. 

"Mám radost, že v Albrechticích drží lidé při sobě a pořádají pro své děti podobně vydařené kulturní akce. A že využívají plochu za motorestem, kterou Město Frýdlant v předchozích měsících zrekultivovalo, nechalo olemovat stromy a osadilo herními prvky pro děti," uzavřel místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka, který se sobotní akce také účastnil. 

Albrechtice - rozsvícení stromu a Mikuláš

Albrechtice 1

Albrechtice 1

 
Albrechtice 2

Albrechtice 2

 
Albrechtice 3

Albrechtice 3

 
Albrechtice 4

Albrechtice 4

 
Albrechtice 5

Albrechtice 5

 
Albrechtice 6

Albrechtice 6

 
Albrechtice 7

Albrechtice 7

 
Albrechtice 8

Albrechtice 8

 
Albrechtice 9

Albrechtice 9

 
Albrechtice 10

Albrechtice 10

 
Albrechtice dilnicky 1

Albrechtice dilnicky 1

 
Albrechtice dilnicky 2

Albrechtice dilnicky 2

 
Albrechtice dilnicky 3

Albrechtice dilnicky 3

 
 
6.12.2016 10:52:39 | přečteno 1489x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load