ENDEFRRUPLNLSPIT

Starosta Frýdlantu jednal na ambasádě Nizozemského království o další spolupráci

ambasáda hlavní

Možnosti vzájemné spolupráce Frýdlantu nebo Frýdlantska, Velvyslanectví Nizozemského království a Nizozemsko - české obchodní komory projednávali ve čtvrtek 21. ledna 2016 na ambasádě Nizozemského království v Praze zástupci všech tří institucí. Jednání vedl za Frýdlant starosta Dan Ramzer, který tím navázal na říjnovou návštěvu velvyslance Nizozemského království Eduarda W. V. M. Hoekse ve Frýdlantu.

"Hovořili jsme o možnostech spolupráce na úrovni obchodu a ivnestičních příležitostí, ale také o možnostech kulturní výměny a o rozvoji cestovního ruchu. Frýdlant například nabídl studentům z Holandska možnost zúčastnit se coby frekventanti Letní jazzové dílny Karla Velebného, která má dlouholetou tradici. Diskutovali jsme také o možnosti zajištění koncertu holandského špičkového umělce na území Frýdlantu," prozradil Dan Ramzer.

Možných společných aktivit Frýdlantu nebo celého Frýdlantska s Velvyslanectvím Nizozemského království nebo Nizozemsko - českou obchodní komorou je daleko více. Vzájemná spolupráce je ale zatím na začátku. "Nicméně věřím, že se ji podařilo úspěšně nastartovat a v budoucnu přinese všem stranám mnoho zajímavých příležitostí," uzavřel starosta Frýdlantu.

velvyslanectví Nizozemského království

ambasáda 1

ambasáda 1

 
ambasáda 2

ambasáda 2

 
ambasáda 3

ambasáda 3

 
ambasáda 4

ambasáda 4

 
 
21.1.2016 14:55:04 | přečteno 1151x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load