ENDEFRRUPLNLSPIT

Obnovené hradby soutěží o cenu památkářů i veřejnosti. Pomozte cenu veřejnosti vyhrát!

Frydlant 4275

Obnova torza městských hradeb ve Frýdlantě boduje. Dostala se do užší nominace soutěže Patrimonium pro Futuro, která je prestižní soutěží odborníků památkové péče a má zhodnotit a vyzdvihnout, co se v oblasti památkové péče podařilo, a ocenit ty, kteří se o úspěšné dílo přičinili. O udělení této ceny rozhodují odborníci památkové péče, součástí soutěže je ale i cena veřejnosti nazvaná Památky děkují. A právě v té můžete jednoduchým hlasováním projektu obnovy městských hradeb ve Frýdlantě  pomoci i vy. 

Do užšího výběru ceny Patrimonium pro futuro bylo ve čtyřech kategoriích vybráno 25 projektů. Každý z nich má svůj vlastní medailon s textovými i obrazovými informacemi, díky kterým se dozvíte, co se v loňském roce povedlo objevit, zachránit, obnovit nebo prezentovat veřejnosti a kdo se o to zasloužil. Seznam všech počinů najdete zde. Konzervace torza městských hradeb ve Frýdlantě je popsána zde a součástí odkazu je i tlačítko na hlasování veřejnosti. Pozor ale. Hlasovat lze pouze jednou – a pouze pro jednoho z navržených! Po kliknutí na hlasovací tlačítko obdržíte e-mail a až po jeho potvrzení bude váš hlas započítán. Hlas lze dát vybranému počinu až do 31. srpna 2016. 

Vítězem hlasování veřejnosti se stane počin s největším počtem hlasů. Jeho jméno bude oznámeno na slavnostním předávání cen Patrimonium pro futuro ve středu 21. září na zámku v Náměšti nad Oslavou, kde také získá cenu veřejnosti Památky děkují v podobě křišťálové plakety.


22.7.2016 9:00:14 | přečteno 1989x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load