ENDEFRRUPLNLSPIT

Nádražní ulice bude od pondělí průjezdná

Nádražní ulice 2

Nádražní ulice se v pondělí 17. října 2016 opět otevře dopravě. Rekonstrukce její druhé části finišuje v těchto dnech pokládáním dlažebních kostek, které plynule propojují dlážděnou horní část Nádražní ulice s novým asfaltovým povrchem ulice ve směru k Základní umělecké škole.

Rekonstrukce nádražní ulice začala v polovině července výměnou vodovodu a kanalizace. „Konkrétně se pracovalo na úseku od nádraží Českých drah zhruba do poloviny ulice, dlouhém 91 metrů. Zbytek byl této části ulice byl totiž opraven už loni,“ říká místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka, který má opravy komunikací ve městě na starosti. Žulovou dlažbu nahradil v Nádražní ulici asfalt. Město pro ni ale našlo využití. „Vytěženými dlažebními kostkami bude vydlážděna cesta parkem od restaurace Avanti v ulici Husova do Havlíčkovy ulice. S její úpravou se začalo právě dnes,“ doplňuje Jiří Stodůlka.

V Nádražní ulici byly upraveny stávající uliční vpusti, přípojky, v součinnosti s Frýdlatnskou vodárenskou společností, a. s. došlo také k výměně vodovodu a kanalizace.  Nově opravené jsou chodníky a silnici přikryl asfaltový povrch.

Ve Frýdlantě tím práce na obnově silnic nekončí. V pondělí 10. října 2016 začala například oprava ulic Fibichova a Luční, kde budou obyvatelům nově k dispozici také například dlážděná podélná stání. 

 

opravované ulice říjen 2016

Nádražní ulice 1

Nádražní ulice 1

 
Nádražní ulice 2

Nádražní ulice 2

 
Fibichova ulice 1

Fibichova ulice 1

 
Fibichova ulice 2

Fibichova ulice 2

 
Fibichova ulice 3

Fibichova ulice 3

 
Fibichova ulice 4

Fibichova ulice 4

 
Luční ulice

Luční ulice

 
 
13.10.2016 14:13:04 | přečteno 1181x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load