ENDEFRRUPLNLSPIT

Lůžkové oddělení chirurgie a gynekologie bude dva týdny zavřené

nemocnice

Dva týdny, od 25. 7. do 8. 8. 2016, budou mimo provoz lůžková oddělení chirurgie a gynekologie Nemocnice Frýdlant s.r.o. Důvodem je malování operačních sálů a gynekologického oddělení a oprava podlah na chirurgickém oddělení. Chirurgická i gynekologická ambulance zůstanou v provozu ve standardních ordinačních hodinách. Zajištěna bude nepřetržitá přítomnost chirurga i mimo ordinační dobu ambulancí a lékařské pohotovostní služby.

Letní měsíce využívají nemocnice obvykle k technickým úpravám a opravám. Bývá méně pacientů a zároveň si zdravotníci vybírají zasloužené dovolené. Malování operačních sálů není možné za provozu a proto má za důsledek i přerušení provozu na lůžkových operačních odděleních. Chirurgie i gynekologie frýdlantské nemocnice využijí tuto dobu k malování a nutným opravám.

Obě oddělení dlouhodobé ošetřovatelské péče (v budově "N" i v budově "O") zůstávají v provozu a  omezení se jich nijak nedotkne.

Všechny ambulance provozované nemocnicí budou pracovat dle svých standardních ordinačních hodin. Stejně tak se přerušení provozu operačních sálů nedotkne pohotovostní ordinace, která bude v této době pracovat ve všední dny od 16.00 do 20.00 hodin (v pátek od 17.00 do 21.00 hodin) + So a Ne od 9.00 do 18.00 hodin. Nemocnice Frýdlant dále zajistí nepřetržitou přítomnost lékaře chirurga pro akutní případy i mimo ordinační dobu ambulancí a pohotovosti.

Nemocnice Frýdlant s.r.o.

19.7.2016 13:06:48 | přečteno 1195x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load