ENDEFRRUPLNLSPIT

Lékařem roku byl v anketě Unie pacientů vyhlášen gynekolog a porodník z Frýdlantu Pavel Černý

Pavel Černý

Dlouholetý primář gynekologického oddělení Nemocnice Frýdlant a současný primář Gynekologicko-porodnického oddělení Krajské nemocnice Liberec, a.s., MUDr. Pavel Černý, se stal vítězem ankety Unie pacientů ČR Lékař roku. Zvítězil v kategorii Lékaři nemocnic, lékaři léčebných ústavů a lékaři v lůžkových odděleních.

„Myslel jsem si, že si ze mne dělá někdo legraci. Vůbec jsem tomu nevěřil,“ popisuje své pocity po oznámení vítězství v anketě primář libereckého Gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Pavel Černý, který žije ve Frýdlantu a dodnes vede ve frýdlantské nemocnici jednou týdně ambulanci. „Vítězství v téhle anketě není o mojí osobě. Věřím, že v očích hlasujících je to hlavně ocenění mých kolegů, jejich každodenní činnosti a v neposlední řadě dobré dlouholeté práce našeho Gynekologicko-porodnického oddělení,“ dodal primář Černý.

Svůj hlas MUDr. Pavlu Černému dalo 95% hlasujících žen a 5% mužů. Celkem v anketě Lékař roku letos hlasovalo přes 65.000 lidí.

Unie pacientů hlasování o lékaře roku v letošním roce pořádala již poosmé. Vítěze tradičně vyhlásila na slavnostním setkání v kině Atlas. Unie pacientů je občanské sdružení, má zhruba 17.000 členů, v anketě mohou hlasovat i její nečlenové.

Pavel Černý   ocenění

3.5.2016 9:13:28 | přečteno 1708x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load