ENDEFRRUPLNLSPIT

Frýdlantský pivovar hostil setkání informačních center Libereckého kraje

setkání íček 0

Na novou turistickou sezónu se společně v Zámeckém pivovaru Frýdlant v pondělí 4. dubna 2016 připravovala informační centra Libereckého kraje. Na pravidelném setkání představila jednotlivá "íčka" novinky ve své oblasti a všechna infocentra si také vyměnila aktuální propagační materiály. (mp)
Foto: mp

Setkání informačních center Libereckého kraje pořádalo Městské informační centrum Frýdlant ve spolupráci s Turistickým regionem Jizerské hory a Zámeckým pivovarem Frýdlant. V prostorách pivovaru se ho zúčastnila infocentra Chrastavy, Doks, Lázní Libverda, České Lípy a Kořenova. Přítomni byli také zástupci Libereckého kraje a Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. 

Hned na úvod setkání představily novinky ve Frýdlantu a na Frýdlantsku zástupkyně Městského informačního centra Frýdlant, město se také pochlubilo úspěchem svých propagačních materiálů. Ty získaly cenu Euroregionu Nisa a pomáhají také při úspěšné propagaci oblasti.

Setkání informačních center zakončila prohlídka oblíbeného turistického cíle ve Frýdlantu - zámeckého pivovaru a hotelu Antonie, poskytovatele ubytování a wellness ve městě. 

sraz infocenter LK

setkání íček 0

setkání íček 0

 
setkání íček 1

setkání íček 1

 
setkání íček 2

setkání íček 2

 
setkání íček 3

setkání íček 3

 
setkání íček 4

setkání íček 4

 
setkání íček 5

setkání íček 5

 
 
4.4.2016 11:03:10 | přečteno 572x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load