ENDEFRRUPLNLSPIT

Frýdlant a frýdlantský pivovar na srazu pivovarníků v Senátu PČR

Senát hlavní

V nejkrásnějších prostorách sídla Senátu Parlamentu České republiky, v Rytířském sále, se ve středu 6. dubna 2016 představil Zámecký pivovar Frýdlant a Město Frýdlant. Stalo se tak během semináře "Význam pivovaru v životě obce, města a regionu". Frýdlant na semináři reprezentoval starosta Dan Ramzer, Zámecký pivovar pak jeho majitel Marek Vávra. 

"Příležitosti prezentovat Frýdlant i pivovar na semináři pivovarníků si velmi vážím. Tím spíše, že tuto možnost měly vedle nás jen další tři pivovary," uvedl starosta Dan Ramzer. Na začátek frýdlantské prezentace představil Marek Vávra historii pivovaru, hovořil o neutěšeném stavu v posledních desetiletích a informoval i o rekonstrukci objektu. Naznačil také, jakým směrem by se mohl pivovar dále rozvíjet. Poté se slova ujal starosta Frýdlantu, který zhodnotil význam nově obnoveného pivovaru nejen pro Frýdlant z řady různých hledisek. Nezapomněl také přítomné pivovarníky a senátory, kteří byli také hosty setkání, do města pozvat. 

"Podobné příležitosti prezentace města a pivovaru jsou vždy přínosem. Také tentokrát jsme se potkali s řadou zajímavých a významných osobností a to nejen z oblasti pivovarnictví, ale i z oblasti cestovního ruchu. Věřím, že to Frýdlantu může pomoci třeba právě v podpoře cestovního ruchu," dodal. 

Po semináři se starosta města a majitel Zámeckého pivovaru Frýdlant účastnili také předávání Výročních cen České a moravské pivovarské akademie za rok 2015. Po skončení slavnostního programu se také setkali s místopředsedou Senátu Parlamentu České republiky Přemyslem Sobotkou. 

seminář pivovary Senát

Senát 1

Senát 1

 
Senát 2

Senát 2

 
Senát 3

Senát 3

 
Senát 4

Senát 4

 
Senát 5

Senát 5

 
Senát 6

Senát 6

 
Senát 7

Senát 7

 
Senát 8

Senát 8

 
Senát 9

Senát 9

 
Senát 10

Senát 10

 
Senát hlavní

Senát hlavní

 
 
7.4.2016 10:40:35 | přečteno 588x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load