ENDEFRRUPLNLSPIT

Během koncertu Petry Janů si můžete koupit anděla, který pomáhá

Petra Janů kopie

Anděly, kteří dělají radost a zároveň pomáhají, si můžete koupit také na koncertě Petry Janů ve Frýdlantě. Ten se uskuteční v pátek 16. prosince 2016 od 18.00 hodin v kostele Krista Spasitele. 

Andělé jsou prodáváni jako tvořivý balíček, který obsahuje maketu anděla a blyštivé křišťálové růže. Těmi si pak maketu sami dle své fantazie dozdobíte a vytvoříte svého originálního anděla.  Balíček vytvořila Nadace PRECIOSA, stojí 50 korun a radost s ním uděláte hned dvakrát. Jednak ho můžete darovat jako dárek s vánoční tématikou, druhá radost vychází z faktu, že vámi věnované peníze (celá částka 50 Kč) pomohou Domovu U Spasitele. Ten se ve Frýdlantě stará o lidi s dlouhodobě nepříznivým zdravotním stavem.

anděl

„Město Frýdlant Domov U Spasitele tradičně finančně podporuje z rozpočtu města. Teď jsme se rozhodli mu pomoci i dalším způsobem, a sice prostřednictvím veřejné sbírky nazvané Vytvoř si svého Anděla a pomáhej s Nadací PRECIOSA. Věřím, že o anděly bude mezi lidmi ve Frýdlantě zájem. Jsou totiž krásní a navíc peníze, které se ve sbírce vyberou, zůstanou v našem městě,“říká starosta Frýdlantu Dan Ramzer.

Balíčky s maketou zlatého anděla a šatonovými růžemi lze koupit také v Turistickém informačním centru v přízemí radnice. Mimořádně ale budou k dostání i během koncertu Petry Janů v kostele Krista Spasitele. 

„Šatonové růže se vyrábějí přímo v Preciose v Liberci a mimo jiné zdobí například šaty tanečnic v oblíbené soutěži Star Dance. Jsou opravdu nádherné. Jejich zvláštností je, že na maketu anděla se nelepí, ale žehlí,“ vysvětluje za Nadaci PRECIOSA Martina Motshagen.

Prodej hobby balíčků s anděly pomůže Domovu U Spasitele nejen výtěžkem z Frýdlantu. Zařízení získá i peníze z prodeje andělů v rámci misie Církve československé husitské a také z prodeje andělů zaměstnancům v rámci společnosti Preciosa. 

Petra Janů koncert

15.12.2016 11:50:37 | přečteno 1155x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load