ENDEFRRUPLNLSPIT

Autobusová zastávka v Albrechticích je delší, nastupování bude pohodlnější

Albrechtice 3

Město Frýdlant zareagovalo v tomto týdnu na požadavky obyvatel Albrechtic a prodloužilo nástupiště na autobusové zastávce u bývalého obchodu v Albrechticích. Kvůli nedostatečné délce nástupiště totiž až dosud autobus při zajíždění k ní končil předními dveřmi až za zastávkou a lidé tak do autobusu nastupovali z kraje vozovky. To bylo především ve dnech, kdy pršelo nebo sněžilo, kvůli rozbahněnému terénu nepříjemné. 

Nástupiště bylo prodlouženo o zhruba 4 metry a to zámkovou dlažbou, která tvoří i jeho původní část. "Podnět k prodloužení zastávky vzešel přímo od obyvatel Albrechtic, kteří nás na tento problém upozornili při společném jednání zástupců Města Frýdlant s osadním výborem Albrechtic. Vedle zastávky si přáli také například posílit i veřejné osvětlení na křižovatce. I v tomto bodě jsme jim rádi vyhověli," říká místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka. 

Na osadním výboru společně s obyvateli Albrechtic hovořil také o úpravě plochy za restaurací. Tato plocha, kterou koncem minulého roku nechal Frýdlant olemovat stromy, by se už na jaře tohoto roku měla změnit v důstojné setkávací místo. 

15.1.2016 12:17:21 | přečteno 750x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load