ENDEFRRUPLNLSPIT

Starosta Frýdlantu odstartoval na Ještědu poslední část Jabloneckého škrpálu

jablonecký škrpál 3

Poslední pochod turistického seriálu seniorů z Jablonce nad Nisou pro letošní rok pomohl zahájit v pátek 9. října 2015 na Ještědu i starosta Frýdlantu Dan Ramzer. Startu štafety jabloneckých seniorů se účastnil v rámci spolupráce frýdlantských, libereckých a jabloneckých seniorských klubů. 

Druhý ročník Seniorské štafety, která je posledním pochodem série výletů Jablonecký škrpál, odstartoval v pátek 9. října 2015 starosta Frýdlantu společně s ředitelem libereckého Komunitního střediska Kontakt Michaelem Dufkem a ředitelkou jabloneckého Centra sociálních služeb Naděždou Jozífkovou. Na první část štafety se z Ještědu za ranní mlhy a mrholení vydaly zhruba dvě desítky seniorů. "Šli směrem na Rašovku, kde předali štafetu druhé skupině. Kdo chtěl, pokračoval dál na Rádlo do Jablonce, kde se opět štafeta předala další partě. Celkem je štafeta dlouhá 24 kilometrů a končí ve Spolkovém domě v Jablonci nad Nisou, kde bude na závěr vyhodnocena celá série pochodů Jablonecký škrpál," vysvětlila specialista pro volnočasové aktivity Centra sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o., Markéta Jeníčková. 

Jablonecký škrpál 1

Starosta Frýdlantu Dan Ramzer poslední závod Jabloneckého škrpálu rád zahájil. "Jsem rád, že jsem tu mohl být a že jsme se tu opět sešli všichni ze všech tří spolupracujících měst. I když naši senioři se tentokrát této aktivity nezúčastnili. Nemusí ale zase tolik litovat, protože pochodu si v tomto týdnu užili během orientačního výletu ve Frýdlantu a během měsíce seniorů je teď v říjnu čeká spousta dalších aktivit," uzavřel Dan Ramzer. 

Jablonecký škrpál 2


9.10.2015 12:12:19 | přečteno 453x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load