ENDEFRRUPLNLSPIT

Hledá se nová Miss Liberecký kraj. Castingy jsou už v listopadu

korunka miss

Nejkrásnější dívku Libereckého kraje hledá po dvou letech znovu regionální soutěž krásy. Soutěž, která se dříve jmenovala Miss Liberec OPEN, ale nově přešla na název Miss Liberecký kraj. Šanci stát se nejkrásnější dívkou regionu mají svobodné a bezdětné slečny od 17 do 24 let. Podmínkou je, aby trvale bydlely, studovaly nebo pracovaly v Libereckém kraji. Castingy jsou naplánované na 25. a 26. listopadu 2015. 

„Ke změně názvu na Miss Liberecký kraj jsme se rozhodli proto, aby akce nebyla vnímána jako ryze městská. Otevřená je totiž pro všechny dívky z Libereckého kraje.  Původní název byl pro mnohé matoucí,“ uvedl ke změně názvu výkonný producent Pavel Jakubec.

Dívky se mohou do soutěže zkusit probojovat během dvou castingů. „První proběhne 25. listopadu 2015 v České Lípě v hotelu Morris, druhý o den později v Liberci v Cinema City v OC Forum. Ten bude nově veřejný. Oba castingy začínají v 16 hodin,“ informuje ředitelka soutěže Veronika Šťastná.

Po sérii castingů bude vybrána finálová dvanáctka, která absolvuje třídenní soustředění v Parkhotelu Morris v Novém Boru a v průběhu zimy se zúčastní několika společenských akcí u partnerů soutěže.  Účastnice finále se předvedou ve čtyřech klasických soutěžních disciplínách, jednou z nich bude samozřejmě divácky nejoblíbenější promenáda v plavkách.

Finálový večer proběhne v Domě kultury v Liberci 23. dubna 2016 od 18:30 hodin. Moderátorem bude Libor Bouček, kterého v rámci kulturního programu doplní zpěvák Jaro Smejkal a kouzelník Radek Bakalář.

Město Frýdlant soutěž podporuje. „I ve Frýdlantu máme spoustu krásných dívek a já doufám, že se nenechají příliš přemlouvat a na casting se vydají. Byl bych moc rád, kdyby měl Frýdlant mezi finálovou dvanáctkou svoji zástupkyni,“ podotkl starosta města Dan Ramzer.

Vítězka soutěže krásy Miss Liberecký kraj získá na jeden rok novou Škodu Fabii věnovanou společností Autotrend Liberec, zájezd od Melissa Travel, šperky od společnosti Preciosa, internetové připojení od firmy A-net, wellness pobyty v hotelech Morris, dárkové poukazy na kadeřnické, kosmetické a estetické služby a mnoho dalších cen.

Během finálového večera budou dívky bojovat také o tituly Miss Internet A-net a Miss Sympatie, kde o vítězce rozhodnou diváci v hledišti.  

miss LK casting

6.11.2015 14:18:56 | přečteno 603x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load