ENDEFRRUPLNLSPIT

Dveře dokořán u starosty a místostarosty mají úspěch

Dveře dokořán Jiří Stodůlka

Více než 20 lidí přišlo ve středu 4. listopadu 2015 za starostou a místostarostou Frýdlantu do jejich kanceláří na radnici během akce Dveře dokořán. Využili toho, že nemusí být na schůzku objednáni. Dveře dokořán mají oba představitelé města pro občany vždy první středu v měsíci od 16.00 do 18.00 hodin. 

"Tato pravidelná akce se už zdá se dostala do povědomí občanů a to je dobře. Chodí za námi především s tím, co je trápí nebo s nápady, jak vylepšit jejich okolí. Já konkrétně jsem tentokrát dostal i pochvalu za to, jak se daří začleňovat zeleň do středu města," řekl místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka. Během Dveří dokořán řešil také problémy v městském nájemním domě nebo žádost o doplnění nově vysazeného stromořadí na parkovišti u pošty. Upozorněn byl i na to, že jsou v Raisově ulici větve stromů ohnuté přes chodník. "Dorazili také žáci letošní Extratřídy a představili svůj letošní projekt. Zaměřit se chtějí na zlepšení prostředí ve skateparku," doplnil Jiří Stodůlka. Pro vedení města je setkání s občany možností pomoci jim s jejich problémy, ale také zjistit, jak se lidem ve městě žije, co je trápí a co naopak těší. 

Příští Dveře dokořán budou u starosty a místostarosty Frýdlantu opět další první středu v měsíci, tedy 2. prosince 2015.

2.11.2015 9:36:44 | přečteno 517x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load