ENDEFRRUPLNLSPIT

Rákosníčkovo hřiště ve Frýdlantě bude!

2014   11

Frýdlant hřiště po urputném boji v republikové soutěži nakonec vyhrál. "Děkuji všem, kteří se podíleli na obrovském úspěchu v hlasování v soutěži firmy LIDL o Rákosníčkovo hřiště! Je úžasné, jak jsme se dokázali spojit. Nejvíc ve finiši soutěže v pátek 28. února. Ze šestého místa nás ohromná solidarita vystřelila na první místo,“ říká starosta města Frýdlant Dan Ramzer.

Jeho velké poděkování míří ke všem našim spoluobčanům, příbuzným, podporovatelům z celého Frýdlantska, Hrádku nad Nisou, Prahy, Liberce i od jiných obcí a měst.

A co bude teď?
V současné době probíhá jednání se zástupci firmy LIDL o umístění hřiště. Protože se jedná o typizovanou, neměnitelnou stavbu za 1,5 mil Kč a o rozloze téměř 250 m2, musí splňovat mnoho parametrů. Musí proběhnout stavební řízení a navíc musí být v souladu s Územním plánem města. A navíc s umístěním musí souhlasit firma LIDL.

„Okamžitě po vyhlášení výsledků jsme kontaktovali odpovědného zástupce firmy LIDL a  investiční oddělení městského úřadu začalo pracovat na tom, aby Rákosníčkovo hřiště ve Frýdlantě mohlo být postaveno co nejrychleji,“ sdělil starosta Dan Ramzer, který všechny ve svém blízkém i vzdálenějším okolí tvrdošíjně povzbuzoval, aby v hlasování nepolevovali a sháněli další a další body pro konečné vítězství.

O dalších událostech okolo budování hřiště budeme informovat.

ikona souboruGratulace od LIDLu: 

Od Anna.Tezka@lidl.cz
Datum: 05. 03. 2014 12:12 (GMT+01:00)
Komu Dan Ramzer
Předmět Gratulace k získání Rákosníčkova hřiště

Vážený pane starosto,

dovolte mi, abych Vám jménem společnosti Lidl Česká republika v.o.s. pogratulovala k úspěchu v soutěži o Rákosníčkovo hřiště. Díky hlasům veřejnosti získá Vaše město zbrusu nové Rákosníčkovo hřiště v hodnotě 1,5 milionu Kč. Vaše město získalo v hlasování neuvěřitelných 3252 hlasů a zvítězilo v první kategorii.
V příloze najdete soubor základních informací o projektu i popis kroků, které by nyní měly následovat. Velice bychom uvítali, kdybyste se s nimi seznámili a do 14. března 2014 se nám ozvali zpět s Vašimi případnými dotazy a s návrhy na umístění hřiště.
Ještě jednou blahopřejeme k získání Rákosníčkova hřiště a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

S pozdravem

Anna Těžká

A tak by mělo hřiště vypadat: ikona souboruProjekt Rakosnickova hriste 2014

Ilustrační foto: jm
Frýdlant 05/03/2014

6.3.2014 16:32:18 | přečteno 1783x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load