ENDEFRRUPLNLSPIT

Čaki už má nový domov, ale jiní ještě čekají

2014-02-10_Čaki, ph, autor: Pavel Hanzálek

Kateřina Vojáčková je majitelkou psího útulku Azyl pes v Krásném Lese na Frýdlantsku. Zve na druhý ikona souboru ikona souboruples v sobotu 1. března 2014 v sálu restaurace Beseda ve Frýdlantě. Výtěžek plesu půjde ve prospěch pejsků, kteří hledají nový domov. (aš)

Letos pořádáme druhý ples psího útulku Azyl Pes a touto cestou bych Vás ráda pozvala na tu to dobročinnou akci.

Něco málo informací pro Vás, co na ikona souboru ikona souboruletáčku není: můžete se také těšit na prodejní výstavu obrazů malířky paní Votavové - v listopadu jsme byli pozváni na vernisáž do Prahy, kde se dražil obraz od této super malířky a penízky z vydraženého obrazu šly na pejsky z útulku. Tudíž nás napadlo, že na oplátku paní Votavovou pozveme k nám na ples a že jí tam umožníme svoje obrazy vystavit. Z tohoto nápadu nakonec vznikla prodejní výstava obrazů, kdy z každého prodaného obrazu půjde nějaká část korunek na pejsky v našem útulku. Také se bude dražit obraz pejska jménem Čaki - byl to pejsek po mozkové příhodě, se kterým se osud také nemazlil. Páníček jej nechal u domu a odstěhoval se. Čakiho chodili krmit hodní sousedé, a pak se dostal k nám do útulku. Čaki potřebuje každý den léky, které nejsou zrovna levné. Přesto se na Čakiho po osmi měsících v útulku usmálo štěstí a našel nový domov. Takže penízky, které se vydraží z obrazu, na kterém je Čaki, půjdou na pejska jménem Teddy. Ten je také v útulku a je bohužel slepý. Vadu má vrozenou, a proto se s tím nedá nic dělat. Tak si alespoň pejsci takhle pomůžou mezi sebou.

A další věc, na kterou se můžete těšit! Na plese bude přítomen Kodak expres Liberec pan Kubát, který bude fotit přímo na místě a bude i možnost okamžitého vyvolání fotek, které se budete moci na památku odnést s sebou domů. Tak už se moc těšíme a doufáme, že vás přijde co nejvíce.

2014-02-10_Čaki, ph, obrázek se otevře v novém okně

Podle této fotky od Pavla Hanzálka paní Votavová kreslila Čakiho - obraz jsem již viděla a můžu vám říct, že se moooc povedl.

Kateřina Vojáčková
Azyl Pes
info@azylpes.cz
Tel.: 606 345 536
Web: www.azylpes.cz

10.2.2014 11:17:32 | přečteno 1476x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load