ENDEFRRUPLNLSPIT

Těšíme se na Ježíška

Starosta s Jizerákem

Máte rádi překvapení? Já ano. Nejraději mám ta příjemná. V prosinci doba příjemným překvapením obzvláště přeje. Bylo by moc hezké, kdyby každý z nás měl pro své blízké nějaká milá překvapení schovaná.

Teď přemýšlím, co je dřív. Překvapení nebo přání? Může být jedno bez druhého? Překvapí vás, když někdo dokáže splnit vaše přání? Přejete si, aby vás někdo překvapil? A umíte sami překvapit a plnit přání? To je ale zamotanec! Věřím, že si s ním dokážete poradit. Máte na to ještě celý advent. Tento rok začíná prosinec i advent v ten samý den a navíc v neděli. Moc se těším na společné setkání při rozsvěcení našeho frýdlantského vánočního stromečku.

A co vy, naši čtenáři? Máte nějaké nesplněné přání? Dokážete o něm napsat? Toužíte po překvapení? Chcete někoho překvapit? Někdo překvapil vás nebo vám splnil přání?

Napište nám o tom! Dopis doručte do 23. prosince 2013 poštou nebo do podatelny nebo do Schránky důvěry (nám. TGM čp. 99 za sochou Valdštejna).

Adresa je jednoduchá:

JEŽÍŠKU, SPLŇ MI PŘÁNÍ“
FRÝDLANTSKÁ RADNICE
NÁMĚSTÍ T. G. MASARYKA 37
464 01  FRÝDLANT

Podělte se s ostatními o své vánoční příběhy! Nejhezčí dopisy nebo přání zveřejníme a ta úplně nejlepší odměníme krásnou pamětní medailí FRÝDLANTSKÉHO MILLENIA.

Pokud budete chtít zůstat v anonymitě, je potřeba to uvést. Vaše přání zveřejníme anonymně a v případě vítězství vás odměníme tajně. Přednost mají dopisy a příspěvky do diskuse pod tímto článkem do 300 slov. Malé děti do 7 let, co neumí psát, mohou posílat jen obrázky do formátu A4.

Vážení čtenáři, přeji Vám krásně prožitý advent. Láskou a štěstím naplněné vánoční svátky v kruhu rodiny, nebo těch, co Vás mají rádi. Těším se na setkávání s Vámi v našem krásném a na vánoční atmosféru bohatém městě.

Dan Ramzer, starosta

Foto: archiv, starosta Dan Ramzer s Jizerákem v r. 2010 při rozsvěcení vánočního stromku

29.11.2013 11:38:59 | přečteno 1715x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load