ENDEFRRUPLNLSPIT

Hlasujte s Českým rozhlasem SEVER o nejvstřícnějšího zaměstnavatele

Zajímavé tipy na letní výlety, cestování po celých severních Čechách, aktuální zprávy z Libereckého kraje a písničky na přání - to je Český rozhlas SEVER. Nalaďte si nás i v létě. 

Každý den jsme s vámi, nabízíme vám zajímavé reportáže. Hrajeme pěkné české písničky s důrazem na českou hudbu 70. a 80. let. Zavolejte si o písničku na přání po 16. hodině nebo nám sdělte  vaše názory v kontaktním pořadu Slovo do pranice, vždy po 8. hodině ranní. Noční linku Českého rozhlasu vysíláme po 23. hodině - to je čas na vaše příběhy. Jsme vaším společníkem při cestě v autě, doma, v práci nebo kdekoli jinde. V Liberci nás naladíte na 91.3 FM, v Jablonci nad Nisou a širokém okolí nás najdete na 102,3 Fm, směr Tanvaldsko, Harrachovsko nás naladíte na 107,9 FM a na Frýdlantsku a Novoměstsku přepněte na 97,4 FM.

Hlasujte s námi v soutěži Vstřícný zaměstnavatel 2013

„Vstřícný zaměstnavatel“ je ocenění pro společnosti Libereckého kraje, které podporují slaďování pracovního a osobního života, a to například úpravou pracovní doby podle potřeb zaměstnanců a zaměstnankyň, zajištěním hlídání dětí, umožněním práce z domova, nabídkou kurzů a školení nebo jinými vstřícnými kroky. Hlasovat online pro Vaši favoritku můžete na webových stránkách Centra Kašpar (www.centrum-kaspar.cz). Součástí soutěže bude i zasedání odborné komise a veřejná volba, která proběhne 1. října 2013 v odpoledních hodinách v prostorách libereckého Labyrintu Bohemia - IQ parku. Slavnostní vyhlášení vítězů se odehraje již tradičně na veletrhu EDUCA 2013.   

Záštitu nad soutěží převzala i letos krajská pobočka Liberec Úřadu práce ČR. Mediálním partnerem je Český rozhlas Sever. Soutěž realizuje Centrum Kašpar díky finanční podpoře ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Liberec 09/07/2013
Mgr. Tomáš Beneš, vedoucí liberecké redakce 

11.7.2013 14:43:30 | přečteno 1020x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load