ENDEFRRUPLNLSPIT

To bude šrumec! Frýdlant se baví v sobotu 16. června 2012

frydlant se bavi program

Ojedinělou akci pro širokou veřejnost chystají dva pořadatelé: obč. sdr. Festivalový svět Frýdlant a ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant. Pod patronací starosty Dana Ramzera se sobota 16. června 2012 zaplní zajímavým a veselým programem, kdy se některé jeho části stanou světovou raritou! Nebo jste už slyšeli, že by se někde hrál fotbal v řece? Ve Frýdlantě to předvedou v korytě řeky Smědé u městského parku. Družstva jsou už k turnaji přihlášena a velmi se na nevšední zážitek těší.

V parku budou připraveny hry a soutěže pro děti, o rekord se zatančí zumba, shlédne se módní přehlídka, upeče se staročeský chléb v peci u špitálku, k vidění budou zvířátka v Mini ZOO, o výtvarnou dílnu se postará Dům dětí a mládeže, karty si můžete jít zahrát do restaurace Beseda nebo si prohlédnout radnici i s výstupem na věž a navštívit městské muzeum, trhy a jarmark jsou samozřejmostí. Na slavnost se hned po ránu přijede v kočáře v doprovodu pážat podívat i zámecká paní a pozve na zvýhodněnou prohlídku hradu a zámku. Největším tahákem však jistě bude říční kopaná.
Akcemi provázejí profesionální moderátoři, u pokusu o rekord bude přítomna notářka. O občerstvení se postarají i místní dobrovolní hasiči.

Vše začíná v 9 hodin a končí v pozdních odpoledních hodinách. Podrobný program najdete na plakátech.

Přijďte s celou rodinou, nudit se rozhodně nebudete!

ikona souboruPLAKÁT AKCE

Spolupořadateli jsou: Město Frýdlant, Jednotka sboru dobrovolných hasičů Frýdlant a MASIF

Frýdlant 09/05/2012

4.6.2012 12:14:00 - aktualizováno 11.6.2012 13:25:22 | přečteno 1616x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load