ENDEFRRUPLNLSPIT

Nová fotosoutěž: Víte, kde se nachází?

Fotosoutěž - březen

Úplně nová fotosoutěž na osmé stránce místního radničního měsíčníku i na webu v banneru Frýdlantský zpravodaj zcela jistě potěší všechny, kdo mají rádi naše město a jeho krásnou krajinu v širokém okolí.

Každý měsíc se objeví jedna nová fotografie a úkolem soutěžících je definovat, co na ní je nebo kde to je. Odpovědi budou do 15. dne v měsíci shromažďovány na našem webu www.mesto-frydlant.cz. Pak počítač ze správných odpovědí náhodně vybere jednoho výherce. Ten se o tom dozví díky uvedeným kontaktům a cenu si vyzvedne na sekretariátu frýdlantské radnice. Ceny se budou vždy nějak vztahovat k Frýdlantsku - knihy, vstupenky na Valdštejnské slavnosti, ...

„Jedná se o rubriku, která má ukázat Frýdlant a Frýdlantsko. Pokud se obrázky stanou podnětem k výletu, bude to pro mě bonus z oblasti snů. Možná výhra je pro soutěžící jen malou pozorností,“ říká místostarosta Jaroslav Vančura, který je iniciátorem soutěže.

První kolo soutěže vyšlo v březnovém Frýdlantském zpravodaji a čtenáři mají poznat místo na fotografii M. Hauera. Soutěžit lze pouze přes naše webové stránky.

Frýdlant 02/03/2011

2.3.2011 13:45:42 | přečteno 2015x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load