ENDEFRRUPLNLSPIT

VZP nabízí

logo VZP

Potřebujete vyměnit kloub v kyčli či koleni? Máte dítě s alergií? Všeobecná zdravotní pojišťovna má pro vás nabídku.

1) Děti pojedou s Mořským koníkem

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) pořádá další ročník ozdravných pobytů Mořský koník pro děti trpící kožními, dýchacími a alergickými potížemi. Také v tomto roce se přeprava uskuteční letecky do vybraných lokalit v Řecku a Chorvatsku. Přihlášky přijímají pověření pracovníci jednotlivých územních pracovišť VZP v okresních městech v Libereckém kraji. Vyplatí se přijít co nejdříve, počet míst je omezen. ikona souboruPlakátek zde.

2) Nemocnice dostaly od VZP finanční příslib na operace umělých náhrad kloubů

Liberec, 18. 1. 2010 - Nemocnice v České Lípě, Jablonci n. N. a v Liberci v letošním roce nemusí omezit operace totálních endoprotéz. Přestože se do zdravotnictví z důvodu ekonomické krize dostává méně prostředků, dostanou pacienti v Libereckém kraji stejný počet umělých náhrad kolen a kyčlí jako v předešlém roce.

Krajská pobočka VZP pro Liberecký kraj seznámila představitele všech tří největších nemocnic v kraji s tím, že na operace uvolní 63 miliónů korun. „Očekáváme, že všechna tři specializovaná pracoviště v našem kraji zajistí v rozumných termínech našim pacientům potřebné operace totálních endoprotéz. Tento příslib jsme nemocnicím dali nyní na začátku roku, abychom rozptýlili jejich případné nejistoty z dopadu ekonomické krize na zdravotnictví v našem kraji,“ uvedli Jiří Benedikt, ředitel Krajské pobočky VZP pro Liberecký kraj.

Jistotu a zázemí VZP v Libereckém kraji sdílejí přibližně tři čtvrtiny obyvatel. V rámci komplexní péče jim loni tato pojišťovna zajistila 820 operací totálních endoprotéz.

Stanislav Šetina
specialista marketingu a komunikace
Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
Krajská pobočka pro Liberecký kraj

Vzdušná 1360/6, 460 01 Liberec 1, tel.: 952 231 202, 733 610 763, e-mail: stanislav.setina@vzp.cz

www.vzp.cz/liberecky

18.1.2010 18:14:17 | přečteno 2389x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load