ENDEFRRUPLNLSPIT

Prima harmonizačmí dny primy

prima harmonizák 034

Harmonizační pobyt 6. - ; 7. září 2010 byl pro mě velká příležitost seznámit se se svojí budoucí třídou, kam jsem přešla ze ZŠ Husova.

Sraz byl ráno na vlakovém nádraží, odkud jsme odjeli do Nového Města pod Smrkem. Po příchodu na místo a převzetí chaty, jsme byli rozděleni do pokojů a dostali čas na vybalení.

prima harmonizák 052, obrázek se otevře v novém okněprima harmonizák 036, obrázek se otevře v novém okně

Pak jsme se shromáždili před chatou a společně odešli k ohništi, kde jsme se seznámili s programem pobytu. Poté se každý představil a řekl o sobě pár vět. Po obědě, který mi velmi chutnal a odehrál se ve velmi příjemné atmosféře, byly na programu pohybové hry. Nejvíce mě zaujala „klávesnice“, ale i s „lítacím“ talířem byla sranda. Následná procházka na Kyselku se vydařila, i když jsme při ní zmokli.

Večeře nás všechny překvapila, „švédskému stolu“ nikdo neodolal. Při večerních hrách jako např. lodě nebo evoluce jsem zpozorovala, že spousta z nás se už neoslovovala „hej“, ale že používala jména. Právě začala nová přátelství. A to byla moje představa tohoto pobytu.

Druhý den po snídani došlo k vyhodnocení celého pobytu a odjezdu do Frýdlantu.

Harmonizační pobyt se mi líbil, seznámila se s novými spolužáky a našla nové kamarádky. Pro mě bylo ale nejdůležitější, že další den jsem přišla do třídy plné tváří, ke kterým jsem dokázala přiřadit jména.

Děkuji naší třídní profesorce Měkotové a paní profesorce Flecknové a všem, kteří se zapojili do přípravy této akce.

Foto: GF
Frýdlant 8/9/10
Tereza Pánková, studentka primy Gymnázia Frýdlant

22.9.2010 7:37:16 | přečteno 1639x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load