ENDEFRRUPLNLSPIT

Novinka na našich webových stránkách. Televizní zpravodajství a Videoarchiv.

tvrtm

S novým vzhledem našich webových stránek zavádíme také novinku, která jistě potěší naše čtenáře, obyvatele našeho města i jeho návštěvníky.

K některým Aktualitám nebo článkům budeme přidávat zpravodajství regionální televize RTM, která však bohužel má pokrytí jen na Liberecku a Jablonecku. Doposavad jsme si mohli jejich zprávy vyhledávat jen přes její webové stránky, ale pokud jsme chtěli vidět jen tu konkrétní, např. o dění ve Frýdlantě, tak jsme museli zdlouhavě hledat. To teď odpadá. Pokud RTM u nás natočí šot, umístíme jej přímo na konkrétní místo a čtenář bude mít ke čtení ještě i pohyblivé obrázky se zvukem :-) Tak, ať se vám líbí.

S televizí RTM spolupracujeme dlouhodobě. Na některé obzvláště zajímavé a důležité záležitosti si ji zveme sami, jindy si RTM sama vybere to, o čem je přesvědčena, že diváka zaujme. O Frýdlantu tak vzniklo několik dokumentů a reportáží, např. z Valdštejnských slavností 2005 a 2007.

První příspěvek věnovaný plánované opravě frýdlantské radnice naleznete zde.

Další významnou novinkou je Videoarchiv s archivem v sekci Město Frýdlant. Do té se budou postupně a průběžně dle technických a jiných možností dávat videa o našem městě a dění v něm. Objeví se zde např. sestřihy zpráv RTM TV od r. 2005 do současnosti nebo dokumenty o Frýdlantu a frýdlantských akcích od STUDIA PLUS.

Frýdlant 13/2/09
(aš)

13.2.2009 19:46:13 - aktualizováno 17.2.2009 15:19:52 | přečteno 2632x | Mgr. Alena Švejdová

Diskuze

Do diskuze zatím nikdo nepřispěl.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load