ENDEFRRUPLNLSPIT

Značné omezení provozu na radnici a v centru města

Vzhledem k natáčení historického filmu David Copperfield podle slavné předlohy Charlese Dickense italskou filmařskou společností FÁMA se od pátku 12. prosince do úterý 16. prosince 2008 budou v centru města Frýdlant a na radnici pohybovat filmaři, jejich technika, herci a samozřejmě komparz.

Velké omezení zažije centrum města hlavně v pondělí a v úterý, kdy nebudou moci na náměstí T. G. M. a do přilehlých ulici, např. do ulice Míru už od cukrárny, do ulice Husova od křižovatky u pošty a do ulice Havlíčkova až po budovu B MěÚ Frýdlant, v ulici Míru v úseku od radnice po první křižovatku s ulicí Okružní, do ulice Svatopluka Čecha od poslední zatáčky před náměstím, parkovat, ale ani projíždět žádné automobily a i procházení chodců a jejich zdržování zde bude velmi regulováno.

Zásobování obchodů přímo z automobilů v tuto dobu nebude možné a obchodníci o tom jsou předem informováni městskou policií. Prosíme obyvatele a návštěvníky Frýdlantu, aby skutečně respektovali omezující opatření a dbali pokynů organizátorů.

Bude také změněn provoz radnice a to v úřední den v pondělí 15. prosince a i v úterý 16. prosince. V tyto dny budou zaměstnanci, občané i návštěvníci radnice chodit za svými záležitostmi pouze postranním vchodem z ulice Míru a do pater pouze vedlejším schodištěm. Vstup do vestibulu, hlavního schodiště a na chodbu 1. patra bude znemožněn. Do podatelny se bude chodit zadními dveřmi z vedlejší chodby jako na obecní živnostenský úřad k vedoucí odboru, kde teď bude také ověřování.

Do kanceláří v prvním patře, tj. ke starostovi, k tajemnici nebo k vedoucí odboru kanceláře úřadu či na sekretariát se bude procházet přes kancelář č. 19 a další kanceláře tak, aby chodba v 1. patře zůstala volná pro natáčení.

Prosíme občany a návštěvníky radnice v dny natáčení o shovívavost a trpělivost.

Frýdlant 10/12/08

10.12.2008 15:54:30 | přečteno 2881x | Mgr. Alena Švejdová

Diskuze

Do diskuze zatím nikdo nepřispěl.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load